Murray Rose Malabar Magic, Malabar, Sunday, February 17, 2019 - 2.5km results by sex                    
Pos'n O'all Surname Forename Sex Age From Race # Cat. Time Cat. Pos'n Sex Pos'n Dezzie Pace/km (2.7km) Team Team Cat.
5 ROWLANDS Hayley F 37 REVESBY  (NSW) 14 FElite 00:33:19 1 1 1.0510 0:12:20    
14 CONNOR Abbey F 13 BEXLEY NORTH (NSW) 21 F13-19 00:36:07 1 2 1.1393 0:13:23    
24 SELMON Rebecca F 16 REVESBY (NSW) 33 F13-19 00:37:45 2 3 1.1909 0:13:59    
25 KRENKELS CHRISTIE F 55  (NSW) 412 F55-59 00:37:58 1 4 1.1977 0:14:04    
30 DRYSDALE Holly F 15 MT PRITCHARD  (NSW) 22 F13-19 00:38:49 3 5 1.2245 0:14:23    
31 RANGER Emily F 18 MOSMAN (NSW) 31 F13-19 00:39:14 4 6 1.2376 0:14:32    
33 REYNOLDS Naomi F 29 RANDWICK (NSW) 133 F25-29 00:39:20 1 7 1.2408 0:14:34    
38 RIPPON Rebecca F 40   383 F40-44 00:39:46 1 8 1.2545 0:14:44    
39 NUGARA Nikki F 46 TOWRADGI (NSW) 210 F45-49 00:39:49 1 9 1.2560 0:14:45    
42 MASTROIENI Alyssa F 15 PRESTONS  (NSW) 26 F13-19 00:40:12 5 10 1.2681 0:14:53    
50 LEAMON Rosemary F 55 WILLOUGHBY  (NSW) 361 F55-59 00:40:54 2 11 1.2902 0:15:09    
57 BULLIVANT Belinda F 39 BONDI (NSW) 98 F35-39 00:41:25 1 12 1.3065 0:15:20    
62 MANGAN Rachel F 22   431 F20-24 00:41:36 1 13 1.3123 0:15:24    
63 TAFURO Laura F 28 MAROUBRA (NSW) 139 F25-29 00:41:45 2 14 1.3170 0:15:28    
65 SANTOS Louise F 49   1212 F45-49 00:41:54 2 15 1.3218 0:15:31    
71 MANCE Fiona F 51 PYMBLE (NSW) 364 F50-54 00:42:51 1 16 1.3517 0:15:52    
72 BENNETT Jemma F 16 BOTANY (NSW) 18 F13-19 00:42:52 6 17 1.3523 0:15:53    
73 MCKENZIE-HICKS Leonie F 50 CARINGBAH (NSW) 368 F50-54 00:42:56 2 18 1.3544 0:15:54    
76 MCKENZIE-HICKS Lynda F 51 ENGADINE (NSW) 367 F50-54 00:43:20 3 19 1.3670 0:16:03    
77 TULLY Amanda F 27 BELCONNEN (ACT) 142 F25-29 00:43:23 3 20 1.3686 0:16:04    
84 TRASS Tracey F 45   461 F45-49 00:44:09 3 21 1.3927 0:16:21    
86 CLEARE Ava F 11 KOTARA (NSW) 20 F13-19 00:44:22 7 22 1.3996 0:16:26    
90 TICEHURST Laura F 15 BLACKHEATH (NSW) 36 F13-19 00:44:42 8 23 1.4101 0:16:33    
102 SMYLIE Rachel F 32 WOOLLAHRA (NSW) 138 F30-34 00:45:33 1 24 1.4369 0:16:52    
107 HILL Kimberly F 38 NORTH SYDNEY (NSW) 112 F35-39 00:45:55 2 25 1.4485 0:17:00 THE FLAILERS Open
109 HILL Melissa F 35 MAROUBRA (NSW) 113 F35-39 00:46:14 3 26 1.4585 0:17:07    
116 LAWRENCE Cristina F 37 NORTH BONDI (NSW) 115 F35-39 00:46:52 4 27 1.4784 0:17:21    
118 MACKENZIE Zazou F 15 SYDNEY (NSW) 24 F13-19 00:47:01 9 28 1.4832 0:17:25    
120 WOOD Tanya F 23   442 F20-24 00:47:10 2 29 1.4879 0:17:28    
121 ORRO Lucille F 39 KURRABA POINT  (NSW) 126 F35-39 00:47:18 5 30 1.4921 0:17:31    
124 HOBBY Susan F 54 BOTANY (NSW) 353 F50-54 00:47:25 4 31 1.4958 0:17:34    
125 JOHNSTON Kellie F 36   443 F35-39 00:47:27 6 32 1.4968 0:17:34    
126 ELLIOTT Joanne F 52 DARLINGHURST (NSW) 346 F50-54 00:47:30 5 33 1.4984 0:17:36    
127 SMITH Ali F 21 MT COLAH  (NSW) 137 F20-24 00:47:31 3 34 1.4989 0:17:36    
128 GOLDRICK Fiona F 47 ERSKINEVILLE (NSW) 198 F45-49 00:47:33 4 35 1.5000 0:17:37    
136 FREEMAN Sandy F 23 BIGH PARK (NSW) 105 F20-24 00:48:00 4 36 1.5142 0:17:47    
157 LANE Loren F 27   394 FBOP 00:48:55 1 37 1.5431 0:18:07    
166 WILLIAMS Alice F 38   426 FBOP 00:49:05 2 38 1.5484 0:18:11    
168 GARDINER Linda F 54 CASTLE HILL (NSW) 347 F50-54 00:49:11 6 39 1.5515 0:18:13    
175 REDELMAN NICOLE F 39  (NSW) 408 F35-39 00:49:24 7 40 1.5584 0:18:18    
177 JEFFRESS Laura F 25   434 F25-29 00:49:29 4 41 1.5610 0:18:20    
178 COPELAND Janine F 59 New Zealand 343 F55-59 00:49:30 3 42 1.5615 0:18:20    
180 BURNS Bridget F 27 RANDWICK (NSW) 99 F25-29 00:49:35 5 43 1.5641 0:18:22    
187 OCONNOR Katherine F 34 ROZELLE (VIC) 124 F30-34 00:50:08 2 44 1.5815 0:18:34    
192 PETERSEN Sophie F 39 PADDINGTON (NSW) 130 F35-39 00:50:14 8 45 1.5846 0:18:36    
197 PECH Claire F 45 EASTGARDENS (NSW) 212 F45-49 00:50:56 5 46 1.6067 0:18:52    
202 BARDSLEY Kate F 32 NORTH PARRAMATTA  (NSW) 96 F30-34 00:51:16 3 47 1.6172 0:18:59    
203 KING Susan F 51 WAVERLEY (NSW) 358 F50-54 00:51:19 7 48 1.6188 0:19:00    
211 MELLOY Kim F 48 LANE COVE WEST (NSW) 208 F45-49 00:51:38 6 49 1.6288 0:19:07    
212 LONG Catherine F 31 BONDI (NSW) 118 F30-34 00:51:41 4 50 1.6304 0:19:09    
215 PANUCCI Meg F 36   458 F35-39 00:51:48 9 52 1.6341 0:19:11    
214 WINDON KATE F 56  (NSW) 389 F55-59 00:51:48 4 51 1.6341 0:19:11    
218 MCDONALD Margie F 60 MANLY (NSW) 366 F60-64 00:51:56 1 53 1.6383 0:19:14    
226 COX Nicole F 46   497 F45-49 00:52:04 7 54 1.6425 0:19:17    
227 BAKER Carly F 23 WEST HOXTON (NSW) 94 F20-24 00:52:07 5 55 1.6441 0:19:18    
228 RILEY Alison F 43 ANNANDALE  (NSW) 214 F40-44 00:52:07 2 56 1.6441 0:19:18    
229 ROGERSON-WOOD Lara F 23 HURLSTONE PARK (NSW) 134 F20-24 00:52:09 6 57 1.6451 0:19:19 Magic Rainbows Swim Team Open
231 KITE Olivia F 30 LITTLE BAY (NSW) 114 F30-34 00:52:11 5 58 1.6462 0:19:20    
233 HEMMINGS Anne F 54 NORTH RYDE (NSW) 352 F50-54 00:52:14 8 59 1.6477 0:19:21    
234 SCEVITY Helen F 32 RANDWICK  (NSW) 135 F30-34 00:52:19 6 60 1.6504 0:19:23    
236 BOSKOVIC Ivka F 18 ROCKDALE (NSW) 19 F13-19 00:52:24 10 61 1.6530 0:19:24    
239 PATEMAN Jillian F 59 LAWSON  (NSW) 369 F55-59 00:52:25 5 63 1.6535 0:19:25    
238 BASSETT Sally F 61 BRONTE (NSW) 335 F60-64 00:52:25 2 62 1.6535 0:19:25    
246 GOCKEL Kerry-Lee F 35 NEWSTEAD 106 F35-39 00:52:40 10 64 1.6614 0:19:30    
247 DEAN Lucy F 27 CROYDON PARK (NSW) 102 F25-29 00:52:41 6 65 1.6619 0:19:31    
250 CAMPBELL Ashlee F 28   489 F25-29 00:52:50 7 66 1.6667 0:19:34    
260 FARRELL Hanna F 25 BONDI  (NSW) 104 F25-29 00:53:15 8 67 1.6798 0:19:43 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
261 PARRY Libby F 29 CONCORD WEST (NSW) 128 F25-29 00:53:16 9 68 1.6803 0:19:44    
262 LITTLE Zoe F 55 QUEENS PARK (NSW) 362 F55-59 00:53:17 6 69 1.6809 0:19:44    
265 ALEIXO Camila F 36 RANDWICK (NSW) 91 F35-39 00:53:22 11 70 1.6835 0:19:46    
270 MAXWELL AMY F 44  (NSW) 446 F40-44 00:53:27 3 71 1.6861 0:19:48    
271 MATHEWS Eliza F 33 BALMAIN (NSW) 119 F30-34 00:53:29 7 72 1.6872 0:19:49    
273 LONGSTAFF Jennifer F 60 LONGUEVILLE (NSW) 363 F60-64 00:53:35 3 73 1.6903 0:19:51    
276 HOUTEAS Sarah F 38   384 F35-39 00:53:39 12 74 1.6924 0:19:52    
277 SLY Jo F 50   436 F50-54 00:53:39 9 75 1.6924 0:19:52    
279 COLLINS Sarah F 31 RANDWICK  (NSW) 100 F30-34 00:54:08 8 76 1.7077 0:20:03    
283 BART Nicole F 34   1213 F30-34 00:54:13 9 77 1.7103 0:20:05    
284 BLUE Jackie F 34 PICNIC POINT (NSW) 97 F30-34 00:54:29 10 78 1.7187 0:20:11    
285 GIBBS Bronwyn F 51 JANNALI (NSW) 349 F50-54 00:54:34 10 79 1.7213 0:20:13    
286 HUNT Jane F 44 CREMORNE POINT (NSW) 200 F40-44 00:54:39 4 80 1.7240 0:20:14 Magic Rainbows Swim Team Open
287 LOKUGAMAGE Rachel F 26 BARTON (ACT) 117 F25-29 00:54:41 10 81 1.7250 0:20:15    
288 PLAYFAIR Petra F 61   485 F60-64 00:54:42 4 82 1.7256 0:20:16    
289 SHELTON Kate F 47 LANE COVE NORTH (NSW) 217 F45-49 00:54:57 8 83 1.7334 0:20:21    
290 LAVERTY Sarah F 52 MOSMAN (NSW) 360 F50-54 00:54:57 11 84 1.7334 0:20:21    
291 HEALEY Katie F 25 GLEBE (NSW) 110 F25-29 00:54:59 11 85 1.7345 0:20:22    
292 O'LOAN Kate F 36   425 F35-39 00:55:02 13 86 1.7361 0:20:23    
293 CROWHURST Lizzie F 51 BALMAIN (NSW) 344 F50-54 00:55:08 12 87 1.7392 0:20:25    
297 MAY Felicity F 25 CAMPERDOWN (NSW) 120 F25-29 00:55:19 12 88 1.7450 0:20:29 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
299 BERGER Sharon F 47 NORTH BONDI (NSW) 194 F45-49 00:55:21 9 89 1.7461 0:20:30    
303 TAYLOR Caroline F 25 BONDI (NSW) 140 F25-29 00:55:30 13 90 1.7508 0:20:33    
306 ARONHEIM Nadine F 31 RANDWICK (NSW) 93 F30-34 00:55:40 11 91 1.7560 0:20:37    
316 COOK Kim F 39 FRESHWATER (NSW) 101 F35-39 00:56:29 14 92 1.7818 0:20:55    
322 BURDEKIN Margaret F 51 PICNIC POINT (NSW) 339 F50-54 00:56:59 13 93 1.7976 0:21:06    
323 MCCORMACK Sarah F 36   483 F35-39 00:57:02 15 94 1.7992 0:21:07    
328 DONNELLAN Claire F 45   467 F45-49 00:57:16 10 95 1.8065 0:21:13    
329 MATON Sarah F 43 MARRICKVILLE (NSW) 205 F40-44 00:57:21 5 96 1.8091 0:21:14    
331 QUINN Chriss F 57 MONA VALE (NSW) 373 F55-59 00:57:36 7 97 1.8170 0:21:20    
333 ROSE Megan F 17 TERREY HILLS (NSW) 32 F13-19 00:57:44 11 98 1.8212 0:21:23    
335 TULLOCH Merrin F 37 BONDI (NSW) 141 F35-39 00:57:50 16 99 1.8244 0:21:25    
337 GODLEY Eleanor F 54 EASTGARDERNS (NSW) 350 F50-54 00:57:54 14 100 1.8265 0:21:27    
339 JACONELLI Caroline F 50 RANDWICK (NSW) 356 F50-54 00:58:00 15 101 1.8297 0:21:29    
340 TOROK Anna F 42 BRONTE (NSW) 222 F40-44 00:58:05 6 102 1.8323 0:21:31    
343 HOLMES Rebecca F 44   1203 F40-44 00:58:17 7 103 1.8386 0:21:35    
351 POLLEY-PETERS Linda F 39 ULTIIMO (NSW) 131 F35-39 00:58:50 17 104 1.8559 0:21:47    
352 ANTHOINE Delphine F 27 BONDI BEACH (NSW) 92 F25-29 00:58:51 14 105 1.8565 0:21:48    
354 BROOKS Michelle F 44 WATANOBBI (NSW) 195 F40-44 00:58:55 8 106 1.8586 0:21:49    
357 INGLETON Laurie F 57 WAVERLEY (NSW) 355 F55-59 00:59:03 8 107 1.8628 0:21:52 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
358 NGUYEN Mai F 30 CHESTER HILL (NSW) 123 F30-34 00:59:09 12 108 1.8659 0:21:54    
359 JENEL Lucija F 29   1211 F25-29 00:59:13 15 109 1.8680 0:21:56    
362 BARBOV Nadia F 34 FOREST LODGE (NSW) 95 F30-34 00:59:24 13 111 1.8738 0:22:00    
361 POLLEY-PETERS Carolyn F 52 ULTIMO (NSW) 371 F50-54 00:59:24 16 110 1.8738 0:22:00    
364 BROWN Emma F 42   499 F40-44 00:59:30 9 112 1.8770 0:22:02    
365 ROX Janene F 47 KURNELL (NSW) 215 F45-49 00:59:31 11 113 1.8775 0:22:03 CANTOO Open
368 BEAN Emma F 44   1214 F40-44 00:59:40 10 114 1.8822 0:22:06    
370 PERSKE Jacquelin F 54 BONDI BEACH (NSW) 370 F50-54 00:59:42 17 115 1.8833 0:22:07    
372 GARNETT Sarah F 61 LONGUEVILLE  (NSW) 348 F60-64 00:59:46 5 116 1.8854 0:22:08    
374 SCOTT Alexandra F 30 RANDWICK (NSW) 136 F30-34 00:59:49 14 117 1.8870 0:22:09    
375 RAOUX Julie F 41   476 F40-44 00:59:50 11 118 1.8875 0:22:10    
377 LIM Ting F 33 KENSINGTON (NSW) 116 F30-34 00:59:56 15 119 1.8906 0:22:12    
378 CARLETON Allison F 57 SURRY HILLS  (NSW) 340 F55-59 01:00:04 9 120 1.8948 0:22:15    
380 YATES Catriona F 46 ROSE BAY (NSW) 224 F45-49 01:00:06 12 121 1.8959 0:22:16 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
382 HENDRICKS Brook F 27 SYDNEY (NSW) 111 F25-29 01:00:07 16 122 1.8964 0:22:16    
383 CICHERO Vivienne F 52 WENTWORTH FALLS (NSW) 342 F50-54 01:00:09 18 123 1.8975 0:22:17    
384 PRICE Katie F 33 GREENWICH (NSW) 132 F30-34 01:00:10 16 124 1.8980 0:22:17    
387 PADJEN Brooke F 38 ROZELLE (NSW) 127 F35-39 01:00:19 18 125 1.9027 0:22:20    
388 WATSON Leona F 53 SURRY HILLS (NSW) 378 FBOP 01:00:33 3 126 1.9101 0:22:26 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
389 DAVIS Pip F 51 RUSHCUTTERS BAY (NSW) 345 F50-54 01:00:39 19 127 1.9132 0:22:28 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
391 BEGG Susan F 58 MARRICKVILLE (NSW) 336 F55-59 01:00:41 10 128 1.9143 0:22:29    
393 KNEEBONE Joanna F 52 HUNTERS HILL (NSW) 359 F50-54 01:00:45 20 129 1.9164 0:22:30    
395 PERRIN Vaite F 45   1215 F45-49 01:00:51 13 130 1.9196 0:22:32    
397 BROWNE Rachel F 50 STANMORE (NSW) 338 F50-54 01:00:54 21 131 1.9211 0:22:33    
398 VIAL Cabby F 70   475 F70+ 01:00:57 1 132 1.9227 0:22:34    
400 MACKEY Victoria F 40 MALABAR (NSW) 204 F40-44 01:01:08 12 133 1.9285 0:22:39    
401 HOCKLEY Fiona F 55 WARNERVALE (NSW) 354 F55-59 01:01:09 11 134 1.9290 0:22:39    
403 BAXTER Jacqui F 39   466 F35-39 01:01:19 19 135 1.9343 0:22:43    
404 JOSEPH Amelia F 41 CROWS NEST (NSW) 202 F40-44 01:01:36 13 136 1.9432 0:22:49    
405 SIMS Katrina F 55   438 F55-59 01:01:44 12 137 1.9474 0:22:52    
406 MURPHY Geraldine F 44 BALMAIN (NSW) 209 F40-44 01:01:45 14 138 1.9479 0:22:52    
407 SMITH Stephanie F 42 SYDNEY (NSW) 218 F40-44 01:01:45 15 139 1.9479 0:22:52    
408 ELLIS MALLY F 55  (NSW) 445 F55-59 01:01:46 13 140 1.9485 0:22:53    
410 TOWNLEY Philippa F 29   1206 F25-29 01:02:04 17 141 1.9579 0:22:59    
411 MURRAY Jessica F 38 MASCOT (NSW) 122 F35-39 01:02:14 20 142 1.9632 0:23:03    
412 HELSHAM Kate F 51 POTTS POINT (NSW) 351 F50-54 01:02:15 22 143 1.9637 0:23:03    
413 HICKEY PRU F 36  (NSW) 407 F35-39 01:02:26 21 144 1.9695 0:23:07    
419 MACDONALD Julia F 47   481 F45-49 01:02:53 14 145 1.9837 0:23:17    
421 GUTHRIE SAMANTHA F 42  (NSW) 406 F40-44 01:03:09 16 146 1.9921 0:23:23    
422 QUINN Petrina F 60 MAWSON (ACT) 372 F60-64 01:03:12 6 147 1.9937 0:23:24    
423 CARTER PETRA F 46  (NSW) 1090 F45-49 01:03:40 15 148 2.0084 0:23:35    
424 DODSON Sophie F 30 BONDI  (NSW) 103 F30-34 01:03:48 17 149 2.0126 0:23:38    
425 GORDON Ruth F 36 HURLSTONE PARK (NSW) 107 F35-39 01:03:50 22 150 2.0137 0:23:39    
426 WILLS Sue F 50 CLOVELLY (NSW) 380 F50-54 01:03:57 23 151 2.0174 0:23:41    
430 RYAN Josie F 47 GREENWICH (NSW) 216 F45-49 01:04:48 16 152 2.0442 0:24:00    
432 PAGE Emma F 40 RANDWICK (NSW) 211 F40-44 01:04:57 17 153 2.0489 0:24:03 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
433 GIBBS Lauren F 33   451 FBOP 01:05:03 4 154 2.0521 0:24:06    
434 BRAYBROOK Keira F 34   452 FBOP 01:05:03 5 155 2.0521 0:24:06    
435 PERSKE Michaela F 49 BONDI BEACH (NSW) 213 F45-49 01:05:43 17 156 2.0731 0:24:20    
438 KERMODE Anne Maree F 61 RANDWICK (NSW) 357 F60-64 01:06:18 7 157 2.0915 0:24:33    
440 MARCH Lyn F 64 LONGUEVILLE (NSW) 365 F60-64 01:06:49 8 158 2.1078 0:24:45    
446 WILES SUE F 78 WENTWORTH FALLS (NSW) 379 F70+ 01:09:35 2 159 2.1951 0:25:46    
447 SPENCER Rachel F 43 SUTHERLAND  (NSW) 220 F40-44 01:10:39 18 160 2.2287 0:26:10    
450 WAHLQUIST Janet F 65 GLEBE (NSW) 377 F65-69 01:11:31 1 161 2.2560 0:26:29    
451 WARNER Leanne F 53   479 F50-54 01:11:42 24 162 2.2618 0:26:33    
454 PATEL Krisha F 38 BRONTE (NSW) 129 F35-39 01:12:32 23 163 2.2881 0:26:52 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
458 BIDEWELL Trudy F 54 SYDNEY (NSW) 337 F50-54 01:13:13 25 164 2.3097 0:27:07    
460 HARRISON Michelle F 39 ALEXANDRIA  (NSW) 109 F35-39 01:14:01 24 165 2.3349 0:27:25 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
462 SHAW-TAYLOR Margriet F 59   468 F55-59 01:14:54 14 166 2.3628 0:27:44    
466 EMMANOUILIDIS Leisha F 41 OATLEY (NSW) 197 F40-44 01:17:11 19 167 2.4348 0:28:35    
468 SYMONS Suellen F 63 MITTAGONG (NSW) 376 F60-64 01:19:01 9 168 2.4926 0:29:16 MAROUBRA MAGIC Open
469 LLOYD Rebecca F 42 SYVANIA (NSW) 203 F40-44 01:19:03 20 169 2.4937 0:29:17    
473 RUBIN Helen F 66 WEST RYDE (NSW) 375 F65-69 01:20:10 2 170 2.5289 0:29:41    
1 ATTARD Joshua M 22 CASTLE HILL (NSW) 2 MElite 00:31:42 1 1 1 0:11:44    
2 SPANTON Oliver M 17 MOSMAN (NSW) 15 MElite 00:31:47 2 2 1.0026 0:11:46    
3 BOSKOVIC Kazimir M 23 ROCKDALE (NSW) 3 MElite 00:33:00 3 3 1.0410 0:12:13    
4 THIEL Peter M 47 WAVERTON (NSW) 16 MElite 00:33:17 4 4 1.0499 0:12:20    
6 FISHER Ryan M 27   1208 MElite 00:33:20 5 5 1.0515 0:12:21    
7 FERNANDEZ Matt M 43   488 MElite 00:33:22 6 6 1.0526 0:12:21    
8 SIMMONS Cooper M 16 MILPERRA  (NSW) 34 M13-19 00:34:56 1 7 1.1020 0:12:56    
9 COTTERILL JOHNNO M 31  (NSW) 405 M30-34 00:35:29 1 8 1.1193 0:13:09    
10 COLDERICK Murray M 25 ROSEVILLE (NSW) 49 M25-29 00:35:33 1 9 1.1215 0:13:10    
11 YOULTEN Scott M 30 PADDINGTON (NSW) 89 M30-34 00:35:36 2 10 1.1230 0:13:11    
12 VASHINSKY Illya M 17 RANDWICK (NSW) 37 M13-19 00:35:39 2 11 1.1246 0:13:12    
13 FERREIRA Andre M 14 INGLEBURN (NSW) 23 M13-19 00:35:40 3 12 1.1251 0:13:13    
15 WEEDING Michael M 48 KINGSFORD (NSW) 192 M45-49 00:36:36 1 13 1.1546 0:13:33 TICKER Open
16 MCDONALD Keith M 49 COOGEE (NSW) 175 M45-49 00:36:50 2 14 1.1619 0:13:39 TICKER Open
17 GREENSHIELDS Callum M 20 WENTWORTH FALLS (NSW) 7 MElite 00:36:53 7 15 1.1635 0:13:40    
18 BROWN Phillip M 53 WOLLONGONG (NSW) 235 M50-54 00:37:05 1 16 1.1698 0:13:44    
20 CHAPMAN Blair M 39   469 M35-39 00:37:17 1 18 1.1761 0:13:49    
19 HAWTON Jon M 55 CASTLE HILL (NSW) 270 M55-59 00:37:17 1 17 1.1761 0:13:49    
21 VALLE Haydn M 29 BELCONNEN (ACT) 85 M25-29 00:37:26 2 19 1.1809 0:13:52    
22 APPLEYARD Peter M 49 BRONTE (NSW) 1 MElite 00:37:41 8 20 1.1887 0:13:57 TICKER Open
23 MCKENZIE-HICKS Alex M 18 ENGADINE (NSW) 28 M13-19 00:37:42 4 21 1.1893 0:13:58    
26 HINDS Lachlan M 23 NORMANHURST  (NSW) 62 M20-24 00:38:12 1 22 1.2050 0:14:09    
27 DESFORGES Achille M 14 RANDWICK (NSW) 5 MElite 00:38:19 9 23 1.2087 0:14:11 THE BLUE BOTTLES Open
28 HENRY Jordan M 22 LUGARNO (NSW) 61 M20-24 00:38:38 2 24 1.2187 0:14:19    
29 SOMI Daudi M 29   441 M25-29 00:38:46 3 25 1.2229 0:14:21    
32 DRINKWATER Mark M 43 LINDFIELD (NSW) 151 M40-44 00:39:16 1 26 1.2387 0:14:33    
34 DEAN Mitch M 40 COOGEE  (NSW) 150 M40-44 00:39:24 2 27 1.2429 0:14:36    
35 BOLAND Guy M 27 AINSLIE  (ACT) 44 M25-29 00:39:33 4 28 1.2476 0:14:39    
36 STRONACH Fin M 27   464 M25-29 00:39:36 5 29 1.2492 0:14:40    
37 KNACKSTEDT MARK M 55  (NSW) 388 M55-59 00:39:39 2 30 1.2508 0:14:41    
40 MAHONEY Gavin M 38   465 M35-39 00:39:51 2 31 1.2571 0:14:46    
41 PAMBID Kris M 40   477 M40-44 00:40:09 3 32 1.2666 0:14:52    
42 HODGETTS Jake M 23   498 M20-24 00:40:12 3 33 1.2681 0:14:53    
44 BLACK Lachlan M 20 MILPERRA (NSW) 42 M20-24 00:40:15 4 34 1.2697 0:14:54    
45 SWEANEY Rhys M 43 KATOOMBA (NSW) 187 M40-44 00:40:16 4 35 1.2702 0:14:55    
46 O'SULLIVAN Mark M 52 MAROUBRA (NSW) 301 M50-54 00:40:31 2 36 1.2781 0:15:00    
47 ALEXANDER David M 60 BONDI BEACH (NSW) 225 M60-64 00:40:36 1 37 1.2808 0:15:02    
48 HEYDON Paul M 39   482 M35-39 00:40:40 3 38 1.2829 0:15:04    
49 MOLENDOWSKI Cristhian M 37 KIRRAWEE (NSW) 11 MElite 00:40:47 10 39 1.2865 0:15:06    
50 STORRIE Colin M 50 GYMEA BAY (NSW) 870 M50-54 00:40:54 3 40 1.2902 0:15:09    
52 BYRNE James M 35 RANDWICK (NSW) 47 M35-39 00:40:58 4 41 1.2923 0:15:10    
53 VINING Edward M 28   455 M25-29 00:41:02 6 42 1.2944 0:15:12    
54 HICKMAN Stuart M 46 CROYDON PARK (NSW) 9 M45-49 00:41:09 3 43 1.2981 0:15:14    
55 KEMSLEY Daniel M 25   472 M25-29 00:41:11 7 44 1.2992 0:15:15    
56 BUNCOMBE Jared M 31 SURRY HILLS (NSW) 46 M30-34 00:41:23 3 45 1.3055 0:15:20    
57 BEVERIDGE Nic M 32 WEST RYDE (NSW) 41 M30-34 00:41:25 4 46 1.3065 0:15:20    
59 STEWART John M 55 CLOVELLY (NSW) 325 M55-59 00:41:29 3 47 1.3086 0:15:22    
60 ROSS George M 35 PEAKHURST (NSW) 78 M35-39 00:41:32 5 48 1.3102 0:15:23    
61 FOX Michael M 57 DUCKENFIELD (NSW) 257 M55-59 00:41:32 4 49 1.3102 0:15:23    
64 MALLINSON Mark M 41   433 M40-44 00:41:53 5 50 1.3212 0:15:31    
66 BERGAMASCHI Benedetto M 30 BONDI BEACH (NSW) 39 M30-34 00:42:34 5 51 1.3428 0:15:46    
67 TURNER Joe M 34 BONDI (NSW) 84 M30-34 00:42:40 6 52 1.3460 0:15:48    
68 NAMROUD Jayden M 23 FAIRFIELD WEST  (NSW) 74 M20-24 00:42:48 5 53 1.3502 0:15:51    
69 ALLAIN Mark M 17 BERKSHIRE PARK  (NSW) 17 M13-19 00:42:49 5 54 1.3507 0:15:51    
70 GAME Joseph M 43 FOREST LODGE (NSW) 157 M40-44 00:42:50 6 55 1.3512 0:15:52    
74 ROSS Brad M 44 YERRINBOOL (NSW) 185 M40-44 00:43:05 7 56 1.3591 0:15:57    
75 BULLOCK Phil M 42   1204 M40-44 00:43:15 8 57 1.3644 0:16:01    
78 MERTENS JAY M 37  (NSW) 414 M35-39 00:43:36 6 58 1.3754 0:16:09 KOPPERS MAGICAL SWIMMERS Open
80 MACKENZIE Samuel M 13 SYDNEY (NSW) 25 M13-19 00:43:43 6 60 1.3791 0:16:11    
79 O'HAGAN Nicholas M 42   439 M40-44 00:43:43 9 59 1.3791 0:16:11    
81 EDMONDS Thomas M 45 GYMEA BAY (NSW) 154 M45-49 00:43:44 4 61 1.3796 0:16:12    
82 BECKER Adam M 27 DARLINGHURST (NSW) 38 M25-29 00:43:47 8 62 1.3812 0:16:13    
83 GODLEY Stuart M 46 AINSLIE (ACT) 161 M45-49 00:43:58 5 63 1.3870 0:16:17    
85 KERR Andrew M 64 WOOLOOWARE (NSW) 277 M60-64 00:44:21 2 64 1.3991 0:16:26    
87 WILLIAMS Scott M 42 HILLSDALE (NSW) 193 M40-44 00:44:23 10 65 1.4001 0:16:26    
88 FREIMAN John M 64 MIRANDA (NSW) 258 M60-64 00:44:24 3 66 1.4006 0:16:27    
89 IZATT David M 61 OATLEY (NSW) 276 M60-64 00:44:41 4 67 1.4096 0:16:33    
91 FITZPATRICK Peter M 59 COOGEE (NSW) 256 M55-59 00:44:47 5 68 1.4127 0:16:35    
92 BOUSTRED Niell M 60 TURRAMURRA (NSW) 232 M60-64 00:44:49 5 69 1.4138 0:16:36    
93 CHRISTIE Michael M 53   478 M50-54 00:44:50 4 70 1.4143 0:16:36    
94 GRUWEZ Lucas M 16 CHIFLEY (NSW) 8 MElite 00:44:57 11 71 1.4180 0:16:39 THE BLUE BOTTLES Open
95 RILEY Tom M 29   1123 M25-29 00:45:00 9 72 1.4196 0:16:40    
96 CRAWFORD Fin M 57 RANDWICK (NSW) 245 M55-59 00:45:03 6 73 1.4211 0:16:41    
97 DESFORGES Patrick M 45 RANDWICK (NSW) 4 MElite 00:45:04 12 74 1.4217 0:16:41 THE BLUE BOTTLES Open
98 LUGSDIN Allister M 65 BALGOWLAH HEIGHTS (NSW) 284 M65-69 00:45:08 1 75 1.4238 0:16:43    
99 SINGER Julian M 32 RANDWICK (NSW) 80 M30-34 00:45:14 7 76 1.4269 0:16:45    
100 MCMAHON Trevor M 58 WILLOUGHBY (NSW) 291 M55-59 00:45:15 7 77 1.4274 0:16:46    
101 FARRELL Robert M 66 MOSMAN (NSW) 255 M65-69 00:45:17 2 78 1.4285 0:16:46    
103 PHILLIPS Iain M 65   486 M65-69 00:45:38 3 79 1.4395 0:16:54    
104 FRANKLIN Craig M 41 WYOMING (NSW) 156 M40-44 00:45:45 11 80 1.4432 0:16:57    
105 HOWARD Marc M 44 COOMA (NSW) 166 M40-44 00:45:50 12 81 1.4458 0:16:59    
106 ROX Peter M 50 KURNELL  (NSW) 313 M50-54 00:45:50 5 82 1.4458 0:16:59 CANTOO Open
108 MOORE Tony M 62 NORTHBRIDGE (NSW) 294 M60-64 00:45:56 6 83 1.4490 0:17:01    
110 GREEN Royce M 41 MAROUBRA (NSW) 162 M40-44 00:46:16 13 84 1.4595 0:17:08    
111 STANDLICK Brian M 61 BONDI (NSW) 323 M60-64 00:46:23 7 85 1.4632 0:17:11    
112 WEST Marc M 39 CANTERBURY (NSW) 88 M35-39 00:46:28 7 86 1.4658 0:17:13    
113 MAGRO Robert M 28   427 M25-29 00:46:32 10 87 1.4679 0:17:14    
114 BIAZOUS Bogomil M 42   487 M40-44 00:46:41 14 88 1.4727 0:17:17    
115 MCINTOSH Dane M 53 ST PETERS (NSW) 288 M50-54 00:46:48 6 89 1.4763 0:17:20    
117 LIEBMANN Colin M 57   459 M55-59 00:47:00 8 90 1.4826 0:17:24    
119 MCGREGOR BEVAN M 69 BLACKALLS PARK (NSW) 287 M65-69 00:47:04 4 91 1.4848 0:17:26    
122 HUGHES Danny M 50 BLAXAND  (NSW) 274 M50-54 00:47:24 7 92 1.4953 0:17:33    
123 IRONS Tom M 28   395 M25-29 00:47:25 11 93 1.4958 0:17:34    
129 GOMEZ William M 29 REDFERN (NSW) 60 M25-29 00:47:37 12 94 1.5021 0:17:38    
130 FALCONER Mark M 55 LEICHHARDT  (NSW) 254 M55-59 00:47:40 9 95 1.5037 0:17:39    
131 Robin Seved M 48 Maroubra (NSW) 404 MElite 00:47:44 13 96 1.5058 0:17:41 THE BLUE BOTTLES Open
132 GLEESON Sam M 41 BONDI (NSW) 159 M40-44 00:47:47 15 97 1.5074 0:17:42    
133 VON SLAWIK Eduard M 39 BONDI (NSW) 86 M35-39 00:47:48 8 98 1.5079 0:17:42    
134 MORGAN Brett M 39 COOGEE (NSW) 73 M35-39 00:47:50 9 99 1.5089 0:17:43    
135 AUBIN Brian M 55 LANE COVE NORTH (NSW) 229 M55-59 00:47:58 10 100 1.5131 0:17:46    
136 TAIT Richard M 51 MEREWETHER HEIGHTS (NSW) 327 M50-54 00:48:00 8 101 1.5142 0:17:47    
138 HARG Benjamin M 34   470 M30-34 00:48:01 8 102 1.5147 0:17:47    
138 CHAMPNESS Barton M 52 CONCORD (NSW) 242 M50-54 00:48:01 9 102 1.5147 0:17:47    
138 SMITH WARREN M 60  (NSW) 399 M60-64 00:48:01 8 102 1.5147 0:17:47    
138 SUTERS TONY M 63  (NSW) 1000 MBOP 00:48:01 1 102 1.5147 0:17:47    
142 ELLIS Stephen M 62 KIRRIBILLI  (NSW) 253 M60-64 00:48:03 9 106 1.5158 0:17:48    
143 HANSFORD Craig M 55 MELROSE PARK (NSW) 267 M55-59 00:48:04 11 107 1.5163 0:17:48    
144 DALEY Ben M 31 BELLEVUE HILL (NSW) 51 M30-34 00:48:13 9 108 1.5210 0:17:51 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
145 SCOTT Michael M 66 RANDWICK (NSW) 316 M65-69 00:48:18 5 109 1.5237 0:17:53    
146 CHEUNG Wayland M 34 MATRAVILLE (NSW) 48 M30-34 00:48:19 10 110 1.5242 0:17:54    
147 LUCIANI Fabio M 44 MAROUBRA (NSW) 172 M40-44 00:48:21 16 111 1.5252 0:17:54    
148 MCGRANNACHAN Tom M 47 THORNTON (NSW) 176 M45-49 00:48:24 6 112 1.5268 0:17:56    
149 MILER Peter M 62   423 M60-64 00:48:25 10 113 1.5273 0:17:56    
150 GAUJA Andris M 34 BONDI JUNCTION (NSW) 58 M30-34 00:48:26 11 114 1.5279 0:17:56    
151 PIDCOCK Jeremy M 48 ROZELLE (NSW) 180 M45-49 00:48:28 7 115 1.5289 0:17:57    
152 BENNECKE Chris M 54 LANE COVE (NSW) 231 M50-54 00:48:30 10 116 1.5300 0:17:58    
153 HAMMERSCHIMIDT Carl M 48   471 M45-49 00:48:32 8 117 1.5310 0:17:59    
154 MURRAY Robert M 58 WAVERLEY (NSW) 299 M55-59 00:48:46 12 118 1.5384 0:18:04    
155 MAHER Gary M 39   1205 M35-39 00:48:49 10 119 1.5400 0:18:05    
156 DOBBIE Brendan M 36   1207 M35-39 00:48:52 11 120 1.5415 0:18:06    
158 SMITH David M 57 NEWTOWN (NSW) 320 M55-59 00:48:55 13 121 1.5431 0:18:07    
159 PAUL James M 47 MAROUBRA (NSW) 179 M45-49 00:48:56 9 122 1.5436 0:18:07    
160 VERBEEK-MARTIN Andre M 29   491 M25-29 00:48:58 13 123 1.5447 0:18:08    
161 GENCUR Van M 42   492 M40-44 00:48:59 17 124 1.5452 0:18:09    
164 PITT Luke M 33   428 M30-34 00:49:01 12 127 1.5463 0:18:09    
162 ALLSOP James M 38   454 M35-39 00:49:01 12 125 1.5463 0:18:09    
163 LEGGATE WILLIAM M 49  (NSW) 448 M45-49 00:49:01 10 126 1.5463 0:18:09 KOPPERS MAGICAL SWIMMERS Open
165 ANDERSON Ross M 43 ERSKINEVILLE (NSW) 143 M40-44 00:49:05 18 128 1.5484 0:18:11    
167 REDMAN Brett M 48 GORDON (NSW) 182 M45-49 00:49:07 11 129 1.5494 0:18:11    
170 DE OLIVEIRA Sergio M 38   447 M35-39 00:49:12 13 131 1.5521 0:18:13    
169 GLIKIN Yury M 40 MAROUBRA (NSW) 160 M40-44 00:49:12 19 130 1.5521 0:18:13    
171 SAXBY Craig M 53 ALLAMBIE HEIGHTS (NSW) 315 M50-54 00:49:13 11 132 1.5526 0:18:14    
172 BRANDON Bob M 60 KINGSFORD (NSW) 233 M60-64 00:49:15 11 133 1.5536 0:18:14 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
173 CHARLTON Taylor M 26   1209 MElite 00:49:20 14 134 1.5563 0:18:16    
174 BUNCLE Bernie M 62 MANLY (NSW) 237 M60-64 00:49:22 12 135 1.5573 0:18:17    
176 BOX Matthew M 29 CREMORNE (NSW) 45 M25-29 00:49:26 14 136 1.5594 0:18:19    
179 TAKEDA Yuki M 23 COOGEE (NSW) 82 M20-24 00:49:32 6 137 1.5626 0:18:21    
181 POWIS Crispin M 57   422 M55-59 00:49:35 14 138 1.5641 0:18:22    
182 SPRUHAN Mark M 56 BOTANY (NSW) 321 M55-59 00:49:41 15 139 1.5673 0:18:24    
183 PAULL James M 31 NORTH BONDI (NSW) 77 M30-34 00:49:46 13 140 1.5699 0:18:26    
184 SINAPI Anthony M 16 MALABAR (NSW) 35 M13-19 00:49:53 7 141 1.5736 0:18:29    
185 BUCKLEY David M 67 RUSHCUTTERS BAY (NSW) 236 M65-69 00:49:53 6 142 1.5736 0:18:29    
186 CADDEN John M 59 WAVERTON (NSW) 240 M55-59 00:50:07 16 143 1.5810 0:18:34    
188 ROSE Murray M 51 TERREY HILLS (NSW) 312 M50-54 00:50:08 12 144 1.5815 0:18:34    
189 NEILL Fraser M 53 KINGSFORD (NSW) 300 M50-54 00:50:09 13 145 1.5820 0:18:34 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
190 JEFFRESS PAUL M 49  (NSW) 392 M45-49 00:50:10 12 146 1.5825 0:18:35    
191 MOLESWORTH RODNEY M 71 REDFERN (NSW) 292 M70+ 00:50:12 1 147 1.5836 0:18:36    
193 HOLT Phil M 67   382 M65-69 00:50:22 7 148 1.5889 0:18:39    
194 ORROCK Ed M 27 WILLOUGHBY (NSW) 75 M25-29 00:50:28 15 149 1.5920 0:18:41    
195 HOYNE Paul M 57   421 M55-59 00:50:39 17 150 1.5978 0:18:46    
196 LEE Rudy M 45 LINDFIELD (NSW) 170 M45-49 00:50:41 13 151 1.5988 0:18:46    
198 HEATH Derek M 57 EDGECLIFF (NSW) 271 M55-59 00:50:59 18 152 1.6083 0:18:53    
199 SHARRATT Paul M 47   435 M45-49 00:51:04 14 153 1.6109 0:18:55    
200 GOCKEL Paul M 53 NEWSTEAD 261 M50-54 00:51:04 14 154 1.6109 0:18:55    
201 ROLFE George M 40 BRONTE (NSW) 184 M40-44 00:51:11 20 155 1.6146 0:18:57    
204 RYAN Michael M 53   393 M50-54 00:51:24 15 156 1.6215 0:19:02    
205 THOMPSON David M 50 FAIRLIGHT (NSW) 328 M50-54 00:51:26 16 157 1.6225 0:19:03    
206 HOSSACK Ian M 61 BONDI (NSW) 273 M60-64 00:51:31 13 158 1.6251 0:19:05    
207 MCINNES Lachlan M 27 NORTH SYDNEY (NSW) 71 M25-29 00:51:32 16 159 1.6257 0:19:05    
208 JOHNSTON Declan M 25 NORTHBRIDGE (NSW) 64 M25-29 00:51:33 17 160 1.6262 0:19:06    
209 GAUTIER Matt M 37 MAROUBRA (NSW) 59 M35-39 00:51:33 14 161 1.6262 0:19:06    
210 MURPHY Jerome M 56 DARLINGHURST (NSW) 297 M55-59 00:51:34 19 162 1.6267 0:19:06    
213 AINSLIE Evan M 27   460 M25-29 00:51:48 18 163 1.6341 0:19:11    
216 LINDOP Tim M 51 ERSKINEVILLE (NSW) 282 M50-54 00:51:49 17 164 1.6346 0:19:11 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
217 LAWLER Chris M 39   440 M35-39 00:51:56 15 165 1.6383 0:19:14    
219 HALL ANDREW M 33  (NSW) 409 M30-34 00:51:57 14 166 1.6388 0:19:14    
220 WHELDON CHRIS M 34  (NSW) 397 M30-34 00:51:59 15 167 1.6399 0:19:15    
221 LAMBERT Michael M 61 BROULEE (NSW) 279 M60-64 00:52:00 14 168 1.6404 0:19:16    
222 WEBER Michael M 59   484 M55-59 00:52:01 20 169 1.6409 0:19:16    
223 KNECHTL Alex M 26   387 M25-29 00:52:02 19 170 1.6414 0:19:16    
224 JOHNSTON Mark M 45 SOUTH COOGEE (NSW) 167 M45-49 00:52:02 15 171 1.6414 0:19:16    
225 PRATT John M 55 ALBURY (NSW) 308 M55-59 00:52:03 21 172 1.6420 0:19:17    
230 RODGERS Steve M 49 EARLWOOD (NSW) 183 M45-49 00:52:09 16 173 1.6451 0:19:19    
232 TAN Sylvester M 32 STRATHFIELD (NSW) 83 M30-34 00:52:12 16 174 1.6467 0:19:20    
235 MCDIARMID Kim M 33 REDFERN (NSW) 70 M30-34 00:52:21 17 175 1.6514 0:19:23    
237 DWYER Vincent M 52   493 M50-54 00:52:24 18 176 1.6530 0:19:24    
240 COTTELL Stephen M 53 KENSINGTON (NSW) 244 M50-54 00:52:28 19 177 1.6551 0:19:26    
241 MILLER Haydon M 48 KIRRIBILLI (NSW) 178 M45-49 00:52:30 17 178 1.6562 0:19:27    
242 PLUMMER Adrian M 27   494 M25-29 00:52:34 20 179 1.6583 0:19:28    
243 MURPHY Dean M 50 KOGARAH (NSW) 298 M50-54 00:52:34 20 180 1.6583 0:19:28    
244 PLATER Ian M 66 WOOLLAHRA (NSW) 307 M65-69 00:52:35 8 181 1.6588 0:19:29    
245 ASPREY Damian M 61 MARRICKVILLE (NSW) 228 M60-64 00:52:36 15 182 1.6593 0:19:29    
248 WAGNER Esteban M 34 MANLY (NSW) 87 M30-34 00:52:46 18 183 1.6646 0:19:33    
249 AVERY Scott M 50 COMO (NSW) 230 M50-54 00:52:48 21 184 1.6656 0:19:33    
251 JUNG Soonjo M 31 BURWOOD (NSW) 65 MBOP 00:52:53 2 185 1.6682 0:19:35    
252 STEER Owen M 22 SURRY HILLS (NSW) 81 M20-24 00:52:55 7 186 1.6693 0:19:36    
253 CUTLER Rob M 55 MOSMAN (NSW) 246 M55-59 00:52:56 22 187 1.6698 0:19:36    
254 ELLIOTT Michael M 38 MALABAR  (NSW) 56 M35-39 00:53:05 16 188 1.6746 0:19:40    
255 MIDDLETON Trent M 41 WATERLOO (NSW) 177 M40-44 00:53:07 21 189 1.6756 0:19:40    
255 PAULEY Jon M 53 LORN (NSW) 302 M50-54 00:53:07 22 189 1.6756 0:19:40    
257 PARTRIDGE David M 25 NEWTOWN (NSW) 76 M25-29 00:53:09 21 191 1.6767 0:19:41    
258 YUEN Hon M 36 PUTNEY (NSW) 90 M35-39 00:53:10 17 192 1.6772 0:19:41 THE FLAILERS Open
259 HENDERSON David M 46 GLEBE (NSW) 164 M45-49 00:53:13 18 193 1.6788 0:19:43    
264 BYRNE Jamin M 47 MENAI (NSW) 145 M45-49 00:53:18 19 195 1.6814 0:19:44    
263 RUSS Craig M 67 GYMEA (NSW) 314 M65-69 00:53:18 9 194 1.6814 0:19:44    
266 TROTTER David M 55 TEMPE (NSW) 330 M55-59 00:53:22 23 196 1.6835 0:19:46    
267 LEE Douglas M 57 LANE COVE NORTH (NSW) 280 M55-59 00:53:23 24 197 1.6840 0:19:46    
268 EAGER John M 38 RANDWICK  (NSW) 54 M35-39 00:53:24 18 198 1.6845 0:19:47    
269 CROTTY Finnian M 42 RANDWICK (NSW) 149 M40-44 00:53:25 22 199 1.6851 0:19:47 THE FLAILERS Open
272 HAWTHORNE Ross M 59 THORNLEIGH (NSW) 269 M55-59 00:53:33 25 200 1.6893 0:19:50    
274 SALGO Matthew M 25   473 M25-29 00:53:36 22 201 1.6909 0:19:51    
274 DALGIRANIS Mark M 52 ENMORE (NSW) 247 M50-54 00:53:36 23 201 1.6909 0:19:51    
278 HAYTER Doug M 43   444 M40-44 00:53:59 23 203 1.7029 0:20:00    
280 D'SYLVA Jeremy M 32 PADDINGTON (NSW) 53 M30-34 00:54:10 19 204 1.7087 0:20:04    
281 DONALDSON Jim M 63 WESTLEIGH (NSW) 250 M60-64 00:54:10 16 205 1.7087 0:20:04    
282 DODDS Tristan M 36   474 M35-39 00:54:13 19 206 1.7103 0:20:05    
294 HADDAD Martin M 40 BALMAIN (NSW) 163 M40-44 00:55:08 24 207 1.7392 0:20:25 SALESFORCE SWIMMING HEROS Open
295 DIWELL Glyn M 40   386 M40-44 00:55:09 25 208 1.7397 0:20:26    
296 MCCRAE Peter M 60 SOUTH MAROOTA  (NSW) 285 M60-64 00:55:10 17 209 1.7403 0:20:26    
298 WARK Patrick M 37   462 M35-39 00:55:20 20 210 1.7455 0:20:30    
300 EASTON Michael M 49 MARRICKVILLE (NSW) 153 M45-49 00:55:23 20 211 1.7471 0:20:31    
301 LINOSSIER Benočžt M 45 MALABAR (NSW) 171 M45-49 00:55:24 21 212 1.7476 0:20:31    
302 LEAL David M 47 DARLINGTON (NSW) 169 M45-49 00:55:25 22 213 1.7482 0:20:31    
304 CAMPBELL Grant M 45 PADSTOW  (NSW) 146 M45-49 00:55:31 23 214 1.7513 0:20:34    
305 MUIR Glenn M 54 MARRICKVILLE (NSW) 296 M50-54 00:55:33 24 215 1.7524 0:20:34    
306 KILIAN Thomas M 62 TURRAMURRA (NSW) 278 M60-64 00:55:40 18 216 1.7560 0:20:37    
308 GLASTONBURY Simon M 56 ROZELLE (NSW) 260 M55-59 00:55:44 26 217 1.7581 0:20:39    
309 ELLIS Chris M 44 RANDWICK (NSW) 155 M40-44 00:55:54 26 218 1.7634 0:20:42    
310 MARTIN Michael M 43 LITTLE BAY (NSW) 173 M40-44 00:56:08 27 219 1.7708 0:20:47    
311 FARRELL Jordan M 23 WOOLLAHRA  (NSW) 6 MElite 00:56:13 15 220 1.7734 0:20:49    
312 HAHN CHUCK M 72 COOGEE (NSW) 266 M70+ 00:56:16 2 221 1.7750 0:20:50    
313 COOKSON Richard M 44 MALABAR (NSW) 148 M40-44 00:56:17 28 222 1.7755 0:20:51    
314 DELGORGE Hubert M 61 BELLEVUE HILL (NSW) 249 M60-64 00:56:17 19 223 1.7755 0:20:51    
315 BURMAN Steve M 61 NAREMBURN (NSW) 239 M60-64 00:56:28 20 224 1.7813 0:20:55    
317 JOHNSTON Tom M 26 STANMORE (NSW) 63 M25-29 00:56:32 23 225 1.7834 0:20:56    
318 FERGUSON Caleb M 34 WOOLLOOMOOLOO (NSW) 57 M30-34 00:56:42 20 226 1.7886 0:21:00    
319 KING Danny M 38 MARRICKVILLE  (NSW) 66 M35-39 00:56:44 21 227 1.7897 0:21:01    
320 WIDDUP John M 65 MOSMAN (NSW) 333 M65-69 00:56:50 10 228 1.7928 0:21:03    
321 GRUNDY Richard M 56 NORTHWOOD (NSW) 264 M55-59 00:56:59 27 229 1.7976 0:21:06    
324 LEAL SMITH Alexander M 21 MALABAR (NSW) 69 M20-24 00:57:02 8 230 1.7992 0:21:07    
325 HECKENDORF Daniel M 40   456 M40-44 00:57:11 29 231 1.8039 0:21:11    
326 HARRIES Bruce M 56   1210 M55-59 00:57:12 28 232 1.8044 0:21:11    
327 GREY Matt M 54 EDGECLIFF (NSW) 263 M50-54 00:57:16 25 233 1.8065 0:21:13    
330 DAVIES Aaron M 33   430 M30-34 00:57:31 21 234 1.8144 0:21:18    
332 BURDEKIN Chris M 66 PICNIC POINT (NSW) 238 M65-69 00:57:39 11 235 1.8186 0:21:21    
334 CLARSON Uldis M 43 BONDI BEACH (NSW) 147 M40-44 00:57:48 30 236 1.8233 0:21:24    
336 SPECK Jason M 47 MAROUBRA (NSW) 186 M45-49 00:57:53 24 237 1.8260 0:21:26    
338 DARCY Oran M 36 LINDFIELD (NSW) 52 M35-39 00:57:55 22 238 1.8270 0:21:27    
341 SMITH Rodney M 57 QUEANBEYAN (NSW) 319 M55-59 00:58:10 29 239 1.8349 0:21:33    
342 GOVERS BOB M 73  (NSW) 411 M70+ 00:58:14 3 240 1.8370 0:21:34    
344 SLATER Todd M 51 BELLEVUE HILL (NSW) 317 M50-54 00:58:22 26 241 1.8412 0:21:37    
345 ANTULOV Rob M 55 MALABAR NSW (NSW) 227 M55-59 00:58:32 30 242 1.8465 0:21:41    
346 BRODERICK Ray M 55 KINGSFORD (NSW) 234 M55-59 00:58:34 31 243 1.8475 0:21:41 TRIMWITHTIM SWIM SQUAD Open
347 Riboldi Gus M 68 Castle Hill (NSW) 12 M65-69 00:58:42 12 244 1.8517 0:21:44    
348 LEWIS Wayne M 65 CREMORNE (NSW) 281 M65-69 00:58:42 13 245 1.8517 0:21:44 Magic Rainbows Swim Team Open
349 REZZOLI Antonio M 33   449 M30-34 00:58:44 22 246 1.8528 0:21:45    
350 ROOKE ANDREW M 45  (NSW) 413 M45-49 00:58:47 25 247 1.8544 0:21:46    
353 BONSER Stephen M 49 COOGEE (NSW) 144 M45-49 00:58:52 26 248 1.8570 0:21:48    
355 GILL David M 40 EAST RYDE  (NSW) 158 M40-44 00:58:55 31 249 1.8586 0:21:49    
356 KEALL Paul M 47 GREENWICH (NSW) 168 M45-49 00:58:57 27 250 1.8596 0:21:50    
360 DEAN Doug M 68 TERRIGAL (NSW) 248 M65-69 00:59:19 14 251 1.8712 0:21:58    
363 LAKE Daren M 37 FOREST LODGE (NSW) 415 M35-39 00:59:25 23 252 1.8743 0:22:00    
366 CAMERON Philip M 58 RIVRVIEW (NSW) 241 M55-59 00:59:35 32 253 1.8796 0:22:04    
367 MASSEY Ian M 43 BALMAIN (NSW) 174 M40-44 00:59:38 32 254 1.8812 0:22:05    
369 ANDREWS Peter M 60 MT ANNAN (NSW) 226 M60-64 00:59:42 21 255 1.8833 0:22:07    
371 HEAZLETT David M 54 KENSINGTON  (NSW) 272 M50-54 00:59:44 27 256 1.8843 0:22:07    
373 HILL Paul M 41 CHIFLEY (NSW) 165 M40-44 00:59:47 33 257 1.8859 0:22:09    
376 CANNELL David M 50   385 M50-54 00:59:52 28 258 1.8885 0:22:10    
379 HECKENDORF Colin M 65   457 M65-69 01:00:04 15 259 1.8948 0:22:15    
381 PENTEADO Paulo M 51 WEST PENNANT HILLS (NSW) 304 M50-54 01:00:06 29 260 1.8959 0:22:16    
385 EASINGWOOD Nick M 45 BRONTE (NSW) 152 M45-49 01:00:12 28 261 1.8991 0:22:18    
386 MCCARTHY James M 42   1200 M40-44 01:00:15 34 262 1.9006 0:22:19    
390 ARDOUD NICOLAS M 48  (NSW) 410 M45-49 01:00:39 29 263 1.9132 0:22:28    
392 GARAMY Steven M 51   429 M50-54 01:00:45 30 264 1.9164 0:22:30    
394 PETERS Lindsay M 64 EASTWOOD (NSW) 305 M60-64 01:00:46 22 265 1.9169 0:22:30    
396 SHERIDAN Tim M 34 LANE COVE (NSW) 79 M30-34 01:00:52 23 266 1.9201 0:22:33    
399 PITTAR James M 49 NORTH BALGOWLAH (NSW) 181 M45-49 01:01:05 30 267 1.9269 0:22:37    
402 HOLMES Nathan M 43   424 M40-44 01:01:18 35 268 1.9338 0:22:42    
409 VENIER Martin M 47 BELLEVUE HILL (NSW) 191 M45-49 01:01:55 31 269 1.9532 0:22:56    
414 HABIB Magdy M 61 BALMAIN (NSW) 265 M60-64 01:02:35 23 270 1.9742 0:23:11    
415 KEAN John M 53   495 M50-54 01:02:39 31 271 1.9763 0:23:12    
416 VOIGT Anthony M 58   453 M55-59 01:02:40 33 272 1.9769 0:23:13    
417 PROCTOR Bruce M 59 COAL POINT (NSW) 309 M55-59 01:02:41 34 273 1.9774 0:23:13    
418 SUMMERFIELD Ross M 61 BALMAIN (NSW) 326 M60-64 01:02:43 24 274 1.9784 0:23:14    
420 EESMAA Sander M 27 MAROUBRA (NSW) 55 M25-29 01:03:03 24 275 1.9890 0:23:21    
427 QUINN GERRY M 59  (NSW) 398 M55-59 01:03:59 35 276 2.0184 0:23:42    
428 BERNSTEIN Yaniv M 38 GLEBE (NSW) 40 M35-39 01:04:07 24 277 2.0226 0:23:45    
429 RAPER Michael M 67 BALMAIN (NSW) 311 M65-69 01:04:36 16 278 2.0379 0:23:56    
430 MCELROY Brent M 55 KIRRIBILII (NSW) 286 M55-59 01:04:48 36 279 2.0442 0:24:00    
436 WHITE RON M 77 SYDNEY (NSW) 332 M70+ 01:06:00 4 280 2.0820 0:24:27    
437 VECHI Max M 49 MARRICKVILLE (NSW) 190 M45-49 01:06:08 32 281 2.0862 0:24:30    
439 HART Tim M 60 NORTHBRIDGE (NSW) 268 M60-64 01:06:25 25 282 2.0952 0:24:36    
441 LOCKWOOD Andrew M 57 SEAFORTH (NSW) 283 M55-59 01:07:03 37 283 2.1151 0:24:50    
442 ST LEDGER Mark M 61 ARMIDALE (NSW) 322 M60-64 01:07:19 26 284 2.1236 0:24:56    
443 DOWDELL Clive M 67 BRONTE (NSW) 252 M65-69 01:08:42 17 285 2.1672 0:25:27    
444 TISDALE Mark M 50 PADDINGTON (NSW) 329 M50-54 01:09:00 32 286 2.1767 0:25:33    
445 MORRIS Richard M 64 KOGARAH (NSW) 295 M60-64 01:09:25 27 287 2.1898 0:25:43    
448 MONTGOMERY Brad M 61 WAHROONGA (NSW) 293 M60-64 01:10:49 28 288 2.2340 0:26:14    
449 SCHAAFSMA Mark M 55   490 M55-59 01:11:11 38 289 2.2455 0:26:22    
452 KWAK Minkyu M 35 BEXLEY (NSW) 67 MBOP 01:11:57 3 290 2.2697 0:26:39    
453 COURTOIS Fabien M 49   480 M45-49 01:11:59 33 291 2.2708 0:26:40    
455 BENTLY Paul M 53   1201 M50-54 01:12:44 33 292 2.2944 0:26:56    
456 GRANDJEAN-THOMSEN PER M 69 MALABAR (NSW) 262 MBOP 01:12:44 4 293 2.2944 0:26:56    
457 DORAN Philip M 50 LINDFIELD (NSW) 251 M50-54 01:12:46 34 294 2.2955 0:26:57    
459 THORNE Rob M 40 SYDNEY (NSW) 189 M40-44 01:13:13 36 295 2.3097 0:27:07    
461 BROOKS Robert M 48   381 M45-49 01:14:32 34 296 2.3512 0:27:36    
463 STEELE Rick M 65 LONGUEVILLE  (NSW) 324 M65-69 01:15:06 18 297 2.3691 0:27:49    
464 GAUJA Eric M 68 PEAKHURST (NSW) 259 M65-69 01:15:07 19 298 2.3696 0:27:49    
465 HALPIN Paul M 62   496 M60-64 01:15:53 29 299 2.3938 0:28:06    
467 PARKER Nicholas M 15 MAROUBRA (NSW) 30 M13-19 01:17:39 8 300 2.4495 0:28:46    
470 WARDMAN John M 59 SYDNEY (NSW) 331 M55-59 01:19:26 39 301 2.5058 0:29:25    
471 HYDE BRENDON M 73 GORDON (NSW) 275 M70+ 01:20:04 5 302 2.5258 0:29:39    
472 BURNETT David M 69   396 M65-69 01:20:05 20 303 2.5263 0:29:40    
474 MCINTYRE NORM M 78 DRUMMOYNE (NSW) 289 M70+ 01:20:30 6 304 2.5394 0:29:49    
475 RIX Nathan M 32   1202 M30-34 01:23:49 24 305 2.6441 0:31:03