The Little Big Swim, Palm Beach, Sun, Jan 29, 2017 - Results by sex            
Pos'n O'all Surname 1st name Sex Age From RaceNo Cat. Time Cat. Pos'n Sex Pos'n
4 DE SALIS Sophie F 15 Warrawee (NSW) 1412 F12-33 00:11:46 1 1
6 WILLDRIDGE Louise F 35 Coogee (NSW) 1527 F34-49 00:12:35 1 2
10 MASTROIANNI Amber-Rose F 12 Forestville (NSW) 1434 F12-33 00:13:30 2 3
11 KERR Phoebe F 14 Crows Nest (NSW) 1429 F12-33 00:13:32 3 4
13 MUGGERIDGE Romi F 29 Killara (NSW) 1442 F12-33 00:13:46 4 5
16 DONNELLEY Isabella F 12 Palm Beach (NSW) 1416 F12-33 00:14:03 5 6
17 HENVILLE Jenny F 52 Loftus (NSW) 1548 F50+ 00:14:10 1 7
18 DONNELLEY Charlotte F 13 Palm Beach (NSW) 1415 F12-33 00:14:11 6 8
20 O'MAHONY Emily F 34 Wheeler Heights (NSW) 1505 F34-49 00:14:17 2 9
23 TURNER Lauren F 25 Narrabeen (NSW) 1453 F12-33 00:14:30 7 10
34 LESTER Rebecca F 29 Bondi Beach (NSW) 1432 F12-33 00:15:09 8 11
37 TURNER Janice F 60 Avalon Beach (NSW) 1571 F50+ 00:15:21 2 12
39 WATTS Rebecca F 25 Surry Hills (NSW) 1457 F12-33 00:15:24 9 13
43 HOCKLEY Fiona F 53 Warnervale (NSW) 1549 F50+ 00:15:29 3 16
41 SCEVITY Helen F 30 Narwee (NSW) 1446 F12-33 00:15:29 10 14
41 STANLEY Alida F 48 Bellevue Hill (NSW) 1516 F34-49 00:15:29 3 14
46 CHURCH Emily F 24 East Gosford (NSW) 1404 F12-33 00:15:39 11 17
47 KATELARIS Phoebe F 23 Longueville (NSW) 1428 F12-33 00:15:40 12 18
50 WARREN Lucy F 16 Lindfield (NSW) 1455 F12-33 00:15:46 13 19
52 CARDELLI Gemma F 25 Beecroft (NSW) 1401 F12-33 00:15:49 14 20
53 CROSBY Sarah F 30 Cammeray (NSW) 1407 F12-33 00:15:49 15 21
55 JUMPERTZ Caroline F 46 Palm Beach (NSW) 1490 F34-49 00:15:56 4 22
57 KEAN Liz F 26  (NSW) 1607 F12-33 00:15:59 16 23
59 SHIELDS Julia F 25 Wahroonga (NSW) 1447 F12-33 00:16:04 17 24
61 LOW Pamela F 41 Sydney (NSW) 1494 F34-49 00:16:10 5 25
62 SPENCER Julie F 52 Seaforth (NSW) 1567 F50+ 00:16:11 4 26
64 GREEN Bianca F 14 Wheeler Heights (NSW) 1420 F12-33 00:16:16 18 28
66 TALLIS Chloe F 13 Woollahra (NSW) 1450 F12-33 00:16:16 19 30
64 WALDEN Liz F 65 Paddington (NSW) 1573 F50+ 00:16:16 5 28
63 WARD Natalie F 40 Gordon (NSW) 1524 F34-49 00:16:16 6 27
68 SMITH Nicole F 34 Lane Cove (NSW) 1513 F34-49 00:16:17 7 32
67 STEPHENSON Hannah F 10  (NSW) 1605 F12-33 00:16:17 20 31
70 CAHILL Kate F 34 Kirribilli (NSW) 1465 F34-49 00:16:25 8 33
71 REYNOLDS Nicole F 33 Bondi (NSW) 1445 F12-33 00:16:25 21 34
72 BROWN Melissa F 43 North Curl Curl (NSW) 1463 F34-49 00:16:27 9 35
73 MOON Johanna F 40  (NSW) 1600 F34-49 00:16:29 10 36
75 MATTAVELLI Letizia F 31 Collaroy (NSW) 1435 F12-33 00:16:35 22 37
77 WATTS Isobelle F 27 Coogee (NSW) 1456 F12-33 00:16:36 23 38
80 DAVIS Alexandra F 25 Darlinghurst (NSW) 1410 F12-33 00:16:37 24 39
81 HARBERS Rachel F 23 Glebe (NSW) 1423 F12-33 00:16:37 25 40
82 GIANNESINI Alexia F 14 Mosman (NSW) 1418 F12-33 00:16:40 26 41
83 GULLA Heidi F 36  (NSW) 1613 F34-49 00:16:45 11 42
85 BROUWER Henrietta F 28  (NSW) 1604 F12-33 00:16:54 27 43
86 MIDDLETON Alexandra F 27 Balmain (NSW) 1439 F12-33 00:16:56 28 44
87 ANNETT Alison F 50 Balgowlah (NSW) 1535 F50+ 00:16:59 6 45
88 LENEHAN Phoebe F 12 Harden (NSW) 1431 F12-33 00:17:02 29 46
92 HARTIGAN Kathleen F 31 Randwick (NSW) 1424 F12-33 00:17:13 30 47
93 PIENAAR Elzaan F 27 Turramurra (NSW) 1443 F12-33 00:17:14 31 48
94 DESBOUVRIES Manueline F 33 Rozelle (NSW) 1413 F12-33 00:17:17 32 49
95 CASSIN Mardee F 23 Lindfield (NSW) 1402 F12-33 00:17:21 33 50
96 BROOKS Michelle F 42 Watanobbi (NSW) 1462 F34-49 00:17:26 12 51
98 HAMILTON Sophie F 25 Roseville (NSW) 1422 F12-33 00:17:27 35 53
97 WHYTE Tarah F 29 Illawong (NSW) 1459 F12-33 00:17:27 34 52
99 ASHTON Kate F 47  (NSW) 1601 F34-49 00:17:29 13 54
100 NEMEC Michelle F 36 Maroubra (NSW) 1503 F34-49 00:17:30 14 55
101 BISHOP Sarah F 40 Petersham (NSW) 1460 F34-49 00:17:33 15 56
103 CAMPBELL Emma F 27 Chatswood (NSW) 1398 F12-33 00:17:39 36 57
104 WEYMARK Kiana F 26 Hunters Hill (NSW) 1458 F12-33 00:17:41 37 58
105 DE SALIS Trini F 18 Warrawee (NSW) 1411 F12-33 00:17:42 38 59
107 SOUTER Amelia F 33 Yarralumla (ACT) 1449 F12-33 00:17:45 39 60
109 CLEVELAND Fay F 27 Coogee (NSW) 1405 F12-33 00:17:48 40 61
110 ENKS Trudie F 39 Erskineville (NSW) 1475 F34-49 00:17:51 16 62
111 OWEN Samantha F 35 Leichhardt (NSW) 1506 F34-49 00:17:56 17 63
112 BAILEY Georgina F 33 Paddington (NSW) 1394 F12-33 00:17:58 41 64
113 MADIGAN Rebecca F 38 Cherrybrook (NSW) 1496 F34-49 00:17:59 18 65
114 PLAYFAIR Samantha F 34 Woollahra (NSW) 1508 F34-49 00:18:01 19 66
115 GRAHAM Katrina F 37 Wollstonecraft (NSW) 1480 F34-49 00:18:02 20 67
116 MARTIN Rochelle F 34 Cammeray (NSW) 1497 F34-49 00:18:02 21 68
119 JEFFERSON Jodi F 43 Beaumont Hills (NSW) 1487 F34-49 00:18:05 22 69
120 MCCARTHY Amelia F 27 Castle Cove (NSW) 1436 F12-33 00:18:07 42 70
122 EDWARDS Jude F 44 Castle Hill (NSW) 1474 F34-49 00:18:10 23 71
123 NOLTON Penny F 47 Woolloomooloo (NSW) 1504 F34-49 00:18:10 24 72
124 BUNCLE Jane F 30 Manly (NSW) 1397 F12-33 00:18:11 43 73
125 CURTIS Joan F 53 Northbridge (NSW) 1541 F50+ 00:18:12 7 74
126 PLAYLE Lily F 12 Newport (NSW) 1444 F12-33 00:18:12 44 75
128 COLEMAN Laura F 28  (NSW) 1608 F12-33 00:18:15 45 76
130 REES Jacqueline F 51 Palm Beach (NSW) 1223 F50+ 00:18:17 8 77
132 REDMAN Colleen F 41 Collaroy (NSW) 1509 F34-49 00:18:21 25 78
133 REIDY Anne F 49 Ryde (NSW) 1510 F34-49 00:18:26 26 79
134 GAMBLE Livia F 31 Bondi Beach (NSW) 1417 F12-33 00:18:27 46 80
135 CROW Toni F 29 Dee Why (NSW) 1408 F12-33 00:18:28 47 81
136 MILLER Alice F 24 Darlinghurst (NSW) 1440 F12-33 00:18:31 48 82
138 MCCARTHY Fiona F 48 St Ives (NSW) 1498 F34-49 00:18:36 27 83
139 MCDOWELL Kylie F 37 Castlecrag (NSW) 1499 F34-49 00:18:37 28 84
141 TRUDGETT Kristy F 39 Lane Cove (NSW) 1523 F34-49 00:18:43 29 85
142 ROTHWELL Leonie F 43 Mosman (NSW) 1511 F34-49 00:18:45 30 86
147 THOMPSON Annie F 29 Coogee (NSW) 1451 F12-33 00:18:52 49 87
148 BARNARD Justine F 31 Queenscliff (NSW) 1395 F12-33 00:18:53 50 88
151 DALTON-MOON Kelly F 39 Summer Hill (NSW) 1469 F34-49 00:18:56 32 91
150 EVANS Tess F 55 North Curl Curl (NSW) 1544 F50+ 00:18:56 9 90
149 WARREN Georgia F 36  (NSW) 1610 F34-49 00:18:56 31 89
152 WARREN Pip F 42 Lindfield (NSW) 1525 F34-49 00:18:57 33 92
154 GIBSON Katie F 34 Narrabeen (NSW) 1477 F34-49 00:18:58 34 93
155 MANFREDI Tamara F 33 Waverton (NSW) 1433 F12-33 00:19:07 51 94
156 CHAN Jessica F 27 Elizabeth Bay (NSW) 1403 F12-33 00:19:10 52 95
157 DOIG Heather F 45 Glebe (NSW) 1472 F34-49 00:19:10 35 96
158 LAMGHABBAR Sophia F 32 Canada 1430 F12-33 00:19:11 53 97
159 GEE Robby F 50 Brookvale (NSW) 1546 F50+ 00:19:16 10 98
160 TOSI Jacqui F 49 Glebe (NSW) 1521 F34-49 00:19:17 36 99
161 SPRING Anna F 46 Sydney (NSW) 1515 F34-49 00:19:23 37 100
162 BRAUWERS-KUIJSTEN Miranda F 41 Coogee (NSW) 1461 F34-49 00:19:24 38 101
163 MURPHY Alexandra F 30  (NSW) 1602 F12-33 00:19:25 54 102
164 MENTON Mathilde F 25 Crows Nest (NSW) 1438 F12-33 00:19:27 55 103
165 LA FONTAINE Victoria F 34 Cremorne (NSW) 1493 F34-49 00:19:33 39 104
167 COLLOPY Michelene F 59 Cammeray (NSW) 1540 F50+ 00:19:40 11 105
168 HACKETT Juliette F 47 Normanhurst (NSW) 1482 F34-49 00:19:41 40 106
169 AMOS Deborah F 53 Galston (NSW) 1534 F50+ 00:19:43 12 107
172 KERR Shannon F 46 Crows Nest (NSW) 1492 F34-49 00:19:47 41 109
171 QUINN Rosemary F 59 Mosman (NSW) 1564 F50+ 00:19:47 13 108
173 TAIG Natalie F 40 Cremorne (NSW) 1519 F34-49 00:19:51 42 110
176 GARLAND Amanda F 52 Collaroy Plateau (NSW) 1545 F50+ 00:19:52 14 113
174 GILES Katherine F 39 Pymble (NSW) 1478 F34-49 00:19:52 43 111
174 LOWRY Kathryn F 45 Paddington (NSW) 1495 F34-49 00:19:52 43 111
177 SHEARMAN Gill F 59  (NSW) 1606 F50+ 00:19:53 15 114
178 GRAHAM Monica F 40 Stanmore (NSW) 1479 F34-49 00:19:55 45 115
179 JUDGE Maria F 43 Newtown (NSW) 1489 F34-49 00:19:56 46 116
180 DIMECH Simone F 46 Rouse Hill (NSW) 1471 F34-49 00:19:57 47 117
181 MCNAMARA Paula F 52 Tempe (NSW) 1562 F50+ 00:19:58 16 118
184 KVISLE Victoria F 59 Killara (NSW) 1558 F50+ 00:20:07 18 120
183 LEVENSTON Sandra F 59 Manly (NSW) 1559 F50+ 00:20:07 17 119
188 GALLAGHER Erin F 40 Queenscliff (NSW) 1476 F34-49 00:20:10 48 121
191 SMITH Laura F 28 Cremorne (NSW) 1448 F12-33 00:20:18 56 122
192 CONNOLLY Isabelle F 45 Castlecrag (NSW) 1467 F34-49 00:20:25 49 123
193 CAREY Niki F 42 Hornsby (NSW) 1466 F34-49 00:20:29 50 124
194 DAVIS Alex F 30 Whale Beach (NSW) 1409 F12-33 00:20:31 57 125
195 CRAMER Kasey F 14 Avalon (NSW) 1406 F12-33 00:20:33 58 126
196 JANSSEN Isabel F 23 Lindfield (NSW) 1427 F12-33 00:20:35 59 127
197 KELLY Janice F 63 Northbridge (NSW) 1556 F50+ 00:20:38 19 128
198 CRAMER Kate F 49 Avalon (NSW) 1468 F34-49 00:20:40 51 129
199 HILDER Christine F 36 North Sydney (NSW) 1484 F34-49 00:20:41 52 130
203 HELLSTERN Josie F 32 Waverton (NSW) 1426 F12-33 00:20:52 60 132
202 JAMES Sharyn F 55 Summerland Point (NSW) 1550 F50+ 00:20:52 20 131
204 KEAST Karen F 52 Eastwood (NSW) 1554 F50+ 00:20:54 21 133
205 MIALL Susannah F 49 Woolloomooloo (NSW) 1500 F34-49 00:21:16 53 134
207 PETERS Bridie F 18  (NSW) 1603 F12-33 00:21:22 61 135
208 MULLINS Antoinette F 36 Five Dock (NSW) 1501 F34-49 00:21:26 54 136
209 MCILVIN Carolyn F 51 Balgowlah Heights (NSW) 1561 F50+ 00:21:27 22 137
210 NASH Fiona F 44 Willoughby (NSW) 1502 F34-49 00:21:28 55 138
212 WILLIAMS Jemima F 17 Greenwich (NSW) 1530 F12-33 00:21:50 62 139
213 WILLIAMS Penny F 40 Greenwich (NSW) 1528 F34-49 00:21:50 56 140
215 DONAGHER Joni F 29 Wollstonecraft (NSW) 1414 F12-33 00:22:00 63 141
217 KEITH Nicolle F 51 Vaucluse (NSW) 1555 F50+ 00:22:09 23 142
219 BYRON Camilla F 44 Balgowlah Heights (NSW) 1464 F34-49 00:22:16 57 143
220 KABLE Beverley F 69 St Albans (NSW) 1553 F50+ 00:22:19 24 144
221 HULME Donita F 47 Denistone East (NSW) 1486 F34-49 00:22:22 58 145
222 WILLIAMS Tara F 39 Darlinghurst (NSW) 1529 F34-49 00:22:35 59 146
223 CANCIO Elisabeth F 31 Bondi (NSW) 1399 F12-33 00:22:47 64 147
225 SUTCLIFFE Julia F 45 Glebe (NSW) 1518 F34-49 00:22:59 60 148
227 RICHES Julie F 53 Wahroonga (NSW) 1565 F50+ 00:23:06 26 150
226 TAYLOR Zoe F 52 Northbridge (NSW) 1570 F50+ 00:23:06 25 149
228 DULOY Cathy F 55 Lane Cove North (NSW) 1543 F50+ 00:23:13 27 151
229 HATCH Michele F 61 Waverton (NSW) 1547 F50+ 00:23:18 28 152
230 KELLY Carmen F 58 Avalon Beach (NSW) 1557 F50+ 00:23:20 29 153
231 STACEY Marinka F 56 Bellevue Hill (NSW) 1568 F50+ 00:23:24 30 154
232 KEMP Cecilia F 40 Manly (NSW) 1491 F34-49 00:23:35 61 155
233 DALY Michelle F 49 Pennant Hills (NSW) 1470 F34-49 00:23:54 62 156
237 ASQUITH Lindsay F 53 Manly (NSW) 1536 F50+ 00:24:06 32 158
236 SAMEDANI Jaleh F 65 Clontarf (NSW) 1566 F50+ 00:24:06 31 157
238 SOLOMON Lara F 41 Mosman (NSW) 1514 F34-49 00:24:14 63 159
239 EDWARDS Julie-Anne F 48 Naremburn (NSW) 1473 F34-49 00:24:22 64 160
240 WARREN Campbell F 16 Lindfield (NSW) 1454 F12-33 00:25:11 65 161
241 CHARODY Kris F 64 Castlecrag (NSW) 1538 F50+ 00:26:00 33 162
242 DENNISON Diana F 71 Palm Beach (NSW) 1542 F50+ 00:26:02 34 163
244 ADLER Kathryn F 56 Potts Point (NSW) 1533 F50+ 00:27:04 35 164
246 SIGNORELLI Awhina F 35 Beaumont Hills (NSW) 1512 F34-49 00:27:54 65 165
247 TOURLAS Theodora F 48 Auburn (NSW) 1522 F34-49 00:27:55 66 166
248 GRAY Fiona F 38 Belrose (NSW) 1481 F34-49 00:27:58 67 167
249 HO Van F 47 Marsfield (NSW) 1485 F34-49 00:31:45 68 168
250 PITCHER Amanda F 38 Engadine (NSW) 1507 F34-49 00:32:06 69 169
1 ROTHERY Ben M 13 Whale Beach (NSW) 1321 M12-33 00:11:08 1 1
2 SWIFT Dominic M 15 Avalon Beach (NSW) 1324 M12-33 00:11:25 2 2
3 THOMPSON Alex M 12 Kingsford (NSW) 1325 M12-33 00:11:29 3 3
5 PRICE Alec M 15 Northbridge (NSW) 1319 M12-33 00:12:15 4 4
7 MCGREE Mark M 43 Balgowlah (NSW) 1355 M34-49 00:13:06 1 5
8 WORNER Flynn M 12 Warrawee (NSW) 1334 M12-33 00:13:07 5 6
9 DERNEE Adrian M 53 Moore Creek (NSW) 1372 M50+ 00:13:10 1 7
12 PRENDERGAST Alex M 49 Balgowlah (NSW) 1363 M34-49 00:13:39 2 8
14 PRIESTLEY Andrew M 33 Epping (NSW) 1320 M12-33 00:13:53 6 9
15 CROOKE Eric M 46 Newport (NSW) 1345 M34-49 00:14:02 3 10
19 MYATT Paul M 49 Dee Why (NSW) 1357 M34-49 00:14:12 4 11
21 DOYLE Eoin M 31 Chatswood (NSW) 1306 M12-33 00:14:19 7 12
22 PULLINGER David M 54 Dee Why (NSW) 1385 M50+ 00:14:26 2 13
24 MEAGHER Jack M 31 Freshwater (NSW) 1314 M12-33 00:14:30 8 14
25 EMERY Luke M 12 Cromer (NSW) 1307 M12-33 00:14:32 9 15
26 WRIGHT Liam M 14 Bellevue Hill (NSW) 1335 M12-33 00:14:34 10 16
27 WHITLEY Michael M 33 Maroubra (NSW) 1333 M12-33 00:14:35 11 17
28 GIANNESINI Lucas M 18 Mosman (NSW) 1309 M12-33 00:14:43 12 18
29 HERBERT Chad M 40 Baulkham Hills (NSW) 1574 M34-49 00:14:50 5 19
30 ANDERSON Luke M 37 North Narrabeen (NSW) 1336 M34-49 00:14:53 6 20
31 WORNER Grant M 49 Warrawee (NSW) 1370 M34-49 00:15:01 7 21
32 VARRALL Rowan M 25 Rozelle (NSW) 1329 M12-33 00:15:03 13 22
33 KLASS Asher M 13 St Ives (NSW) 1312 M12-33 00:15:04 14 23
35 GALLAGHER John M 55 Leichhardt (NSW) 1376 M50+ 00:15:20 3 24
36 BROWN Casey M 12 North Curl Curl (NSW) 1304 M12-33 00:15:21 15 25
38 DONALDSON Jim M 61 Westleigh (NSW) 1373 M50+ 00:15:22 4 26
40 LORD Pierre M 40 Manly (NSW) 1354 M34-49 00:15:27 8 27
44 CHAPMAN Michael M 28  (NSW) 1244 M12-33 00:15:30 16 28
45 BOYER Hugh M 38 Newport (NSW) 1339 M34-49 00:15:34 9 29
48 MORRISON Ant M 34 Bondi Beach (NSW) 1356 M34-49 00:15:44 10 30
49 PARSONS Marcus M 24 Mcmahons Point (NSW) 1317 M12-33 00:15:44 17 31
51 PANTENBURG Niels M 40 Manly (NSW) 1361 M34-49 00:15:46 11 32
54 TROTTER Sam M 16 Tempe (NSW) 1326 M12-33 00:15:55 18 33
56 ROBERTSON Quentin M 63  (NSW) 1614 M50+ 00:15:57 5 34
58 SOMLAI Gabi M 59 East Lindfield (NSW) 1386 M50+ 00:16:00 6 35
60 PETERSEN Alek M 26 Manly (NSW) 1318 M12-33 00:16:08 19 36
69 SHEIL Clement M 30 Braddon (ACT) 1323 M12-33 00:16:18 20 37
74 TURNER John M 33 Wollstonecraft (NSW) 1328 M12-33 00:16:31 21 38
78 CAMPBELL Grant M 43 Padstow (NSW) 1341 M34-49 00:16:36 12 40
78 MUGGERIDGE Jacques M 32 Killara (NSW) 1315 M12-33 00:16:36 23 40
76 WAKELING Ben M 30 East Gosford (NSW) 1331 M12-33 00:16:36 22 39
84 LOWTHER Michael M 29  (NSW) 1609 M12-33 00:16:54 24 42
89 EMERY Stephen M 45 Cromer (NSW) 1347 M34-49 00:17:04 13 43
90 BOWERS Scott M 47 Sydney (NSW) 1338 M34-49 00:17:06 14 44
91 BRAUWERS Ren+ M 39 Coogee (NSW) 1340 M34-49 00:17:12 15 45
102 O'GRADY Miles M 12 Castlecrag (NSW) 1316 M12-33 00:17:35 25 46
106 SANDO Chris M 29 Blackwall (NSW) 1322 M12-33 00:17:44 26 47
107 HORROCKS Simon M 50 Freshwater (NSW) 1379 M50+ 00:17:45 7 48
117 KERR Simon M 47  (NSW) 1612 M34-49 00:18:04 16 49
118 SLOANE Bernard M 45 Seven Hills (NSW) 1365 M34-49 00:18:04 17 50
121 ALDHAM Tim M 31 Coogee (NSW) 1300 M12-33 00:18:09 27 51
127 PLAYLE Nigel M 43 Newport (NSW) 1362 M34-49 00:18:13 18 52
129 BOURKE Liam M 22 Balmain (NSW) 1303 M12-33 00:18:16 28 53
131 STACEY Gavin M 51 Bellevue Hill (NSW) 1388 M50+ 00:18:18 8 54
137 MYLES Craig M 35 Manly (NSW) 1358 M34-49 00:18:32 19 55
140 MCELROY Brent M 53 Kirribilli (NSW) 1381 M50+ 00:18:42 9 56
143 DE SALIS John M 59 Warrawee (NSW) 1371 M50+ 00:18:45 10 57
145 PETERS Lindsay M 62 Eastwood (NSW) 1384 M50+ 00:18:46 11 59
144 VANDEBURGT Peter M 34 Cremorne (NSW) 1367 M34-49 00:18:46 20 58
146 BOAS Christopher M 46 Mona Vale (NSW) 1337 M34-49 00:18:50 21 60
153 FOSTER Thomas M 27 Lillyfield (NSW) 1308 M12-33 00:18:58 29 61
166 ODONOVAN Stephen M 43 Fairlight (NSW) 1360 M34-49 00:19:34 22 62
170 SPENCER Keith M 58 Seaforth (NSW) 1387 M50+ 00:19:44 12 63
182 NICHOLLS Robin M 34 Roseville (NSW) 1359 M34-49 00:19:59 23 64
185 O'SULLIVAN Gary M 53 North Sydney (NSW) 1383 M50+ 00:20:07 13 65
186 WARD Simon M 58 Avalon (NSW) 1392 M50+ 00:20:08 14 66
187 VOGELMAN Jonah M 22 Cremorne Point (NSW) 1330 M12-33 00:20:09 30 67
189 KOCZKAR Rob M 45 Glebe (NSW) 1352 M34-49 00:20:15 24 68
190 ZUCCHIATTI Joe M 50 Bellevue Hill (NSW) 1393 M50+ 00:20:16 15 69
200 COLLINS Henry M 12 Turramurra (NSW) 1305 M12-33 00:20:44 31 70
201 COLLINS Andy M 43 Turramurra (NSW) 1344 M34-49 00:20:44 25 71
206 WALSH Benjamin M 13 Longueville (NSW) 1332 M12-33 00:21:16 32 72
211 CASEY James M 35 Manly (NSW) 1342 M34-49 00:21:38 26 73
214 HOLMAN Luke M 41 Winston Hills (NSW) 1350 M34-49 00:21:55 27 74
216 WHEELAHAN Justin M 43 Abbotsford (VIC) 1368 M34-49 00:22:04 28 75
218 STEVENSON Tim M 51 Noosaville (QLD) 1389 M50+ 00:22:10 16 76
224 DARTNELL Rob M 36 Marsfield (NSW) 1346 M34-49 00:22:54 29 77
234 MORRISSEY Mark M 58 Rosebery (NSW) 1382 M50+ 00:23:56 17 78
235 AXMACHER Alexander M 26 Potts Point (NSW) 1301 M12-33 00:24:04 33 79
243 DUCKETT David M 72 Newport (NSW) 1374 M50+ 00:26:16 18 80
245 CHRISTIE Blair M 35 Fairlight (NSW) 1343 M34-49 00:27:51 30 81
251 SHORTALL Robert M 29  (NSW) 1611 M12-33 00:33:01 34 82