Bondi Bluewater Challenge, Sunday, Feb 22, 2015 - 2.1km results categorically            
Pos'n O'all Surname 1st name Age Sex From Race # Cat. Time Cat. Pos'n Sex Pos'n
96 MANNING Brooke 16 F  (NSW) 293 F13-19 00:33:09 1 24
264 DOBOZY Isabella 19 F Mascot (NSW) 5 F13-19 00:42:18 2 87
3 WATTS Samantha 21 F Acacia Gardens (NSW) 39 F20-24 00:23:14 1 1
12 HILLIARD Kate 23 F Drummoyne (NSW) 14 F20-24 00:26:19 2 2
65 DEAN Lucy 23 F Kingsford (NSW) 4 F20-24 00:32:03 3 16
77 GRAHAM Hannah 23 F West Pymble (NSW) 11 F20-24 00:32:26 4 19
206 GARSIDE Julia 22 F  (VIC) 667 F20-24 00:39:06 5 65
289 GETTENS Alex 23 F Randwick (NSW) 8 F20-24 00:43:57 6 98
15 BLOMBERG Maddi 26 F  (VIC) 660 F25-29 00:26:31 1 3
30 GARSIDE Tessa 27 F  (VIC) 621 F25-29 00:28:51 2 8
32 MILES Beth 26 F Ryde (NSW) 23 F25-29 00:28:53 3 9
48 FITZGERALD Zoe 25 F Centennial Park (NSW) 7 F25-29 00:30:27 4 13
84 MASSEY Jen 28 F  (VIC) 631 F25-29 00:32:34 5 22
114 COOGAN Jennifer 27 F  (VIC) 671 F25-29 00:34:25 6 28
115 IZOSSIMOVA Lina 27 F Freshwater (NSW) 18 F25-29 00:34:29 7 29
128 TURNER Kathy 25 F Putney (NSW) 37 F25-29 00:34:55 8 32
130 CLARKE Antonia 28 F Bondi (NSW) 1 F25-29 00:34:58 9 34
132 NIGHTINGALE Clare 26 F Newtown (NSW) 27 F25-29 00:35:03 10 35
136 MONAHAN Fifi 29 F  (NSW) 278 F25-29 00:35:09 11 36
262 DOBBIN Amy 28 F  (VIC) 657 F25-29 00:42:12 12 85
266 MAE Stephanie 25 F Rosebery (NSW) 20 F25-29 00:42:31 13 89
299 DENNETT Alexa 26 F  (VIC) 630 F25-29 00:45:49 14 104
312 PRICE Katie 29 F Bronte (NSW) 29 F25-29 00:48:20 15 110
323 WESTON Courtney 25 F Sutherland (NSW) 40 F25-29 00:58:53 16 113
46 MIDDLETON Felicity 32 F Binalong (NSW) 121 F30-34 00:30:22 1 12
104 SOLOMONS Rowena 33 F Wollstonecraft (NSW) 132 F30-34 00:33:42 2 25
110 NOAD Elizabeth 33 F Alexandria (NSW) 125 F30-34 00:34:14 3 26
119 MILLER Kylie 31 F Maroubra (NSW) 122 F30-34 00:34:39 4 30
139 LAWRENCE Cristina 33 F North Bondi (NSW) 119 F30-34 00:35:21 5 37
149 MORRIS Jessica 34 F Bondi Beach (NSW) 124 F30-34 00:35:49 6 43
160 OWEN Jess 33 F Clovelly (NSW) 126 F30-34 00:36:23 7 48
181 RAMON Lucy 34 F Gymea Bay (NSW) 128 F30-34 00:37:32 8 56
188 DOBBIN Sarah 31 F  (VIC) 658 F30-34 00:37:41 9 59
201 DUCKWORTH Megan 33 F Narrabeen (NSW) 115 F30-34 00:38:27 10 63
223 O'NEILL Jodie 33 F  (VIC) 633 F30-34 00:40:09 11 72
236 WILSON Alice 30 F North Bondi (NSW) 133 F30-34 00:40:48 12 74
247 HODKINSON Emily 33 F Newtown (NSW) 118 F30-34 00:41:25 13 77
256 DIETRICH Katrina 32 F  (VIC) 619 F30-34 00:41:43 14 82
261 WALLEN Sally 32 F  (VIC) 612 F30-34 00:42:11 15 84
265 VAN KLINKEN Rosie 32 F  (NSW) 284 F30-34 00:42:28 16 88
273 BOWEN Beatrice 33 F  (NSW) 294 F30-34 00:43:08 17 91
290 SAVAGE Emma 31 F Sydney (NSW) 129 F30-34 00:44:02 18 99
292 PONTIN Megan 33 F Turramurra (NSW) 127 F30-34 00:44:05 19 100
294 MOLANDER Sofia 32 F Paddington (NSW) 123 F30-34 00:44:27 20 102
310 CIRILLO Susan 31 F North Bondi (NSW) 112 F30-34 00:48:02 21 108
16 SMITH Elisha 38 F Malabar (NSW) 131 F35-39 00:26:33 1 4
27 LAWREY Nari 37 F  (NSW) 272 F35-39 00:28:45 2 7
38 CULLEN Lorraine 35 F Bronte (NSW) 113 F35-39 00:29:14 3 10
80 DEAR Rachel 38 F Paddington (NSW) 114 F35-39 00:32:27 4 20
111 BULLIVANT Belinda 35 F Bondi (NSW) 111 F35-39 00:34:19 5 27
143 NEIL Chloe 35 F  (NSW) 291 F35-39 00:35:29 6 39
157 LOUWEN Carissa 36 F  (VIC) 624 F35-39 00:36:17 7 46
164 BROWN Nicole 38 F Newtown (NSW) 109 F35-39 00:36:41 8 49
174 ATHERTON Joann 39 F  (NSW) 288 F35-39 00:37:12 9 52
209 O'CALLAGHAN Michele 38 F  (VIC) 672 F35-39 00:39:13 10 67
213 ALLAN Kate 35 F Randwick (NSW) 107 F35-39 00:39:38 11 69
250 GRANT Fiona 35 F Tempe (NSW) 116 F35-39 00:41:31 12 78
282 BUCKLEY Karen 36 F Coogee (NSW) 110 F35-39 00:43:37 13 94
315 SMITH Ebony 35 F Bondi (NSW) 130 F35-39 00:49:39 14 111
24 MILLER Dori 44 F Bondi (NSW) 169 F40-44 00:28:32 1 6
53 SIMPSON-LEE Margaret 44 F  (NSW) 655 F40-44 00:30:50 2 15
82 BILLINGS Philippa 43 F Bondi Junction (NSW) 138 F40-44 00:32:28 3 21
144 POWER Vanessa 40 F Bronte (NSW) 174 F40-44 00:35:32 4 40
176 KOWAL Helen 44 F West Pymble (NSW) 158 F40-44 00:37:16 5 53
185 COLLINS Melissa 41 F Leichhardt (NSW) 142 F40-44 00:37:38 6 58
196 BERGER Sharon 43 F  (VIC) 668 F40-44 00:38:08 7 61
212 MCPHEE Johanna 44 F South Melbourne (NSW) 168 F40-44 00:39:33 8 68
214 FREYNE Catherine 40 F  (VIC) 617 F40-44 00:39:45 9 70
216 O'REILLY Tara 41 F  (VIC) 636 F40-44 00:39:52 10 71
226 BROWN Julie 42 F  (VIC) 664 F40-44 00:40:15 11 73
284 LLOYD JONES Katy 42 F Vaucluse (NSW) 160 F40-44 00:43:44 12 96
298 FOWLER Rhonda 44 F Merrylands (NSW) 152 F40-44 00:45:34 13 103
44 SANTOS Louise 45 F  (VIC) 677 F45-49 00:30:06 1 11
94 ELLIOTT Jo-Anne 48 F Darlinghurst (NSW) 150 F45-49 00:33:01 2 23
129 GWYNNE Jen 49 F  (NSW) 260 F45-49 00:34:55 3 33
158 VAN BOXTEL Angela 49 F Manly (NSW) 180 F45-49 00:36:20 4 47
180 WILLIAMSON Deb 45 F Melrose Park (NSW) 184 F45-49 00:37:31 5 55
207 MCENIERY Patricia 48 F Balmain (NSW) 165 F45-49 00:39:09 6 66
246 BENNETT Fiona 47 F Potts Point (NSW) 137 F45-49 00:41:22 7 76
263 MCDONALD Anne 49 F  (NSW) 276 F45-49 00:42:13 8 86
271 NETTLE Victoria 46 F Sutherland (NSW) 172 F45-49 00:43:02 9 90
316 WARNER Leanne 49 F Annandale (NSW) 181 F45-49 00:49:46 10 112
147 HOCKLEY Fiona 51 F Warnervale (NSW) 219 F50-54 00:35:38 1 42
152 WINDON Kate 52 F  (NSW) 254 F50-54 00:36:03 2 45
168 DANKS Jenny 51 F Seaforth (NSW) 203 F50-54 00:36:50 3 50
172 O'SULLIVAN Teresa 50 F Tamarama (NSW) 233 F50-54 00:37:02 4 51
197 LITTLE Zoe 51 F Queens Park (NSW) 221 F50-54 00:38:11 5 62
205 COCKS Amanda 53 F Clovelly (NSW) 200 F50-54 00:39:05 6 64
257 BIRKHOLD Nicolette 51 F  (VIC) 639 F50-54 00:41:45 7 83
277 BEGG Sue 54 F Marrickville (NSW) 189 F50-54 00:43:26 8 92
278 ELLIS Mally 51 F  (VIC) 635 F50-54 00:43:27 9 93
287 HOWARTH Linda 54 F  (NSW) 263 F50-54 00:43:50 10 97
300 CARLETON Allison 54 F Surry Hills (NSW) 196 F50-54 00:45:53 11 105
309 YAFFA Tracy 52 F  (VIC) 637 F50-54 00:47:26 12 107
21 MCCALLUM Jane 55 F Ainslie (NSW) 223 F55-59 00:28:07 1 5
49 CRITOPH Lisa 56 F Elanora (NSW) 202 F55-59 00:30:29 2 14
76 STARR Clare 56 F Kingston (NSW) 241 F55-59 00:32:22 3 18
121 PETTIFER Jill 59 F Ainslie (NSW) 235 F55-59 00:34:44 4 31
142 PLAYFAIR Petra 57 F Woollahra (NSW) 236 F55-59 00:35:29 5 38
151 PATEMAN Jillian 55 F Lawson (NSW) 234 F55-59 00:35:52 6 44
245 CASEY Leanne 55 F Garbutt (NSW) 197 F55-59 00:41:20 7 75
252 HELSHAM Kate 58 F Potts Point (NSW) 218 F55-59 00:41:38 8 80
255 GREEN Rozanne 55 F North Bondi (NSW) 212 F55-59 00:41:41 9 81
283 PARMETER Brigita 57 F  (VIC) 623 F55-59 00:43:43 10 95
293 HAERTSCH Regina 59 F Artarmon (NSW) 214 F55-59 00:44:16 11 101
75 PLAYFAIR Judy 61 F Earlwood (NSW) 60 F60-64 00:32:21 1 17
183 RUSSELL Carol 62 F  (NSW) 274 F60-64 00:37:35 2 57
195 WILBY Margaret 64 F  (NSW) 267 F60-64 00:38:07 3 60
251 KIRKBY Margaret 60 F Concord West (NSW) 57 F60-64 00:41:31 4 79
311 WAHLQUIST Janet 60 F Glebe (NSW) 64 F60-64 00:48:20 5 109
145 HEDDERMAN Ginny 70 F  (NSW) 269 F70-74 00:35:35 1 41
177 HILL Lea 71 F Bondi Beach (NSW) 54 F70-74 00:37:22 2 54
305 WILES Sue 74 F Wentworth Falls (NSW) 65 F70-74 00:46:45 3 106
1 MONTGOMERY Tom 16 M  (NSW) 250 M13-19 00:22:14 1 1
2 GUTHRIE Cormac 15 M Matraville (NSW) 13 M13-19 00:23:10 2 2
4 STEVENS Joshua 17 M Centennial Park (NSW) 34 M13-19 00:23:20 3 3
5 HINDS Lochie 19 M  (NSW) 246 M13-19 00:24:36 4 4
8 INNES Matthew 15 M Roselands (NSW) 16 M13-19 00:26:12 5 7
11 WIELAND Ned 13 M  (NSW) 247 M13-19 00:26:15 6 10
13 VASHINSKY Illya 13 M Randiwck (NSW) 38 M13-19 00:26:20 7 11
10 TIMPERLEY Ryan 24 M Randwick (NSW) 36 M20-24 00:26:14 1 9
25 HARVEY Lewis 24 M  (NSW) 611 M20-24 00:28:42 2 19
33 MURRAY Dan 24 M Randwick (NSW) 26 M20-24 00:28:56 3 24
54 LUXTON Rupert 23 M Marrickville (NSW) 19 M20-24 00:31:00 4 39
9 SHEIN Greg 26 M  (NSW) 265 M25-29 00:26:13 1 8
14 MILLER Tom 28 M Bondi Junction (NSW) 24 M25-29 00:26:27 2 12
29 WILLIAMSON Scott 28 M Caringbah (NSW) 42 M25-29 00:28:50 3 22
31 HOMER Brendan 29 M Rose Bay (NSW) 15 M25-29 00:28:51 4 23
34 SMITH Edward 29 M Bondi Junction (NSW) 31 M25-29 00:28:58 5 25
35 MONTGOMERY Sam 29 M Bronte (NSW) 25 M25-29 00:29:00 6 26
60 CURTAYNE William 27 M Bondi Junction (NSW) 3 M25-29 00:31:27 7 45
68 THOMPSON Chris 27 M Franklin (NSW) 35 M25-29 00:32:06 8 52
72 ORTON Samuel 26 M Bondi (NSW) 28 M25-29 00:32:19 9 56
81 CROSS Matthew 27 M Chatswood (NSW) 2 M25-29 00:32:28 10 61
117 WILLIAMS Max 27 M Bondi (NSW) 41 M25-29 00:34:30 11 88
123 GREEN Michael 26 M North Bondi (NSW) 12 M25-29 00:34:47 12 92
124 RUTHERFORD Angus 27 M Double Bay (NSW) 30 M25-29 00:34:50 13 93
127 HARRISON Michael 27 M  (VIC) 614 M25-29 00:34:52 14 96
135 SMITH Mitchell 26 M Zetland (NSW) 32 M25-29 00:35:07 15 100
175 GORDON Robbie 27 M Paddington (NSW) 10 M25-29 00:37:13 16 123
179 FAIRBAIRN Graham 29 M Centennial Park (NSW) 6 M25-29 00:37:25 17 125
182 MAHER Matt 29 M Marrickville (NSW) 21 M25-29 00:37:34 18 126
190 SANCHEZ Oliver 28 M  (VIC) 666 M25-29 00:37:46 19 131
211 WILSON Ralph 27 M Darling Point (NSW) 43 M25-29 00:39:31 20 144
217 RITCHIE Jack 25 M  (NSW) 262 M25-29 00:39:53 21 146
308 ZAGAMI Tom 25 M Birchgrove (NSW) 44 M25-29 00:47:18 22 202
7 DA CUNHA Andre 33 M  (NSW) 283 M30-34 00:25:02 1 6
26 DERRICOTT Paul 33 M Newtown (NSW) 78 M30-34 00:28:43 2 20
28 HEYDON Paul 34 M Coogee (NSW) 82 M30-34 00:28:46 3 21
58 EVANS Alex 30 M  (VIC) 673 M30-34 00:31:24 4 43
59 SLOSS Glen 30 M Clovelly (NSW) 101 M30-34 00:31:25 5 44
74 BEALE Callum 30 M  (NSW) 251 M30-34 00:32:21 6 58
95 BRYCE Hunter 33 M  (NSW) 610 M30-34 00:33:03 7 72
141 FINNIE Robert 33 M Rose Bay (NSW) 80 M30-34 00:35:29 8 104
166 MAHER David 31 M Mosman (NSW) 88 M30-34 00:36:46 9 117
178 WALMSLEY Mike 34 M  (VIC) 625 M30-34 00:37:22 10 124
192 RUSSELL Anthony 32 M Randwick (NSW) 99 M30-34 00:37:50 11 133
204 MACDONALD Anthony 31 M  (VIC) 616 M30-34 00:38:35 12 141
208 LEE Wanhee 33 M Vaucluse (NSW) 87 M30-34 00:39:11 13 142
221 COVARRUBIAS Daniel 34 M Bondi Junction (NSW) 74 M30-34 00:40:06 14 150
222 BIESKE Ed 34 M  (VIC) 662 M30-34 00:40:07 15 151
227 WILSON Iain 32 M Paddington (NSW) 106 M30-34 00:40:16 16 154
235 GOLLEDGE Nicolas 31 M  (NSW) 296 M30-34 00:40:45 17 162
242 LANKFORD Ultan 33 M Surry Hills (NSW) 86 M30-34 00:41:11 18 168
249 COMPTON David 33 M Belrose (NSW) 71 M30-34 00:41:29 19 172
259 KING Danny 34 M  (VIC) 665 M30-34 00:42:04 20 176
269 BALL Eli 31 M Narrabeen (NSW) 66 M30-34 00:42:51 21 180
270 BURGOYNE Chris 33 M  (VIC) 676 M30-34 00:42:57 22 181
285 CRAIG Ben 34 M N Bondi (NSW) 75 M30-34 00:43:44 23 189
306 MOHAMED Ayman 34 M Strathfield (NSW) 91 M30-34 00:46:56 24 200
314 MACDONALD Andrew 31 M  (NSW) 256 M30-34 00:48:51 25 204
318 PAGE Marc 32 M Point Piper (NSW) 96 M30-34 00:50:48 26 206
321 LADD Ross 31 M  (VIC) 675 M30-34 00:56:33 27 209
6 NOTHLING Simon 36 M Bondi (NSW) 94 M35-39 00:24:40 1 5
23 HALE Daniel 36 M  (NSW) 281 M35-39 00:28:30 2 18
36 CRAMPTON Mark 37 M West Pymble (NSW) 76 M35-39 00:29:05 3 27
37 NEWLAND Conal 38 M Bellevue Hill (NSW) 93 M35-39 00:29:12 4 28
41 FULLBROOK Steven 39 M  (VIC) 663 M35-39 00:30:02 5 31
62 DAVIS Murray 37 M Glenwood (NSW) 77 M35-39 00:31:57 6 47
67 MCKINNON Toby 37 M  (NSW) 252 M35-39 00:32:05 7 51
79 MARTIN Brook 39 M Bondi (NSW) 89 M35-39 00:32:27 8 60
83 WEST Marc 35 M Canterbury (NSW) 105 M35-39 00:32:29 9 62
91 CONNELLAN Duncan 38 M Paddington (NSW) 72 M35-39 00:32:56 10 69
102 SCHOLTE Alex 39 M  (NSW) 290 M35-39 00:33:39 11 78
116 HUGGETT Ben 35 M Randwick (NSW) 83 M35-39 00:34:30 12 87
120 MCCARTHY Duncan 36 M Mosman (NSW) 90 M35-39 00:34:42 13 90
126 BYRNES Mark 39 M Bondi (NSW) 68 M35-39 00:34:52 14 95
137 KERSTEN Timothy 35 M Alexandria (NSW) 85 M35-39 00:35:14 15 101
138 BLUFF David 36 M Randwick (NSW) 67 M35-39 00:35:15 16 102
140 SPENCER Brad 37 M  (NSW) 271 M35-39 00:35:28 17 103
146 SCHILS Keith 37 M  (VIC) 642 M35-39 00:35:35 18 105
148 COLLINS Andrew 39 M West Ryde (NSW) 70 M35-39 00:35:44 19 106
165 WATSON Lane 39 M Randwick (NSW) 104 M35-39 00:36:45 20 116
173 GRECH Clement 37 M  (NSW) 259 M35-39 00:37:04 21 122
189 HAIR Andrew 39 M  (VIC) 669 M35-39 00:37:45 22 130
218 JOHNSON Matthew 35 M  (VIC) 629 M35-39 00:39:59 23 147
224 IEMMA Toby 35 M Pyrmont (NSW) 84 M35-39 00:40:11 24 152
239 RABADI Ranni 37 M Bondi (NSW) 98 M35-39 00:41:00 25 165
248 PONTIN Michael 36 M Bondi (NSW) 97 M35-39 00:41:26 26 171
275 SOMERFIELD Damon 39 M Stanmore (NSW) 103 M35-39 00:43:18 27 184
288 SHAW Paul 35 M Bondi (NSW) 100 M35-39 00:43:52 28 191
296 SMITH Christopher 38 M Bondi (NSW) 102 M35-39 00:44:41 29 194
301 GERMS Wijnand 36 M Cronulla (NSW) 81 M35-39 00:45:55 30 196
304 OWEN David 38 M Wahroonga (NSW) 95 M35-39 00:46:24 31 199
17 MCCLELLAND John 44 M Newport (NSW) 163 M40-44 00:26:56 1 13
51 BOVA Michael 41 M  (NSW) 264 M40-44 00:30:46 2 37
64 WATKINS Joe 41 M Neutral Bay (NSW) 182 M40-44 00:32:02 3 49
73 WILD Christian 41 M Switzerland 183 M40-44 00:32:21 4 57
78 MATTHEWS Patrick 40 M Beecroft (NSW) 162 M40-44 00:32:26 5 59
90 SMITH Jono 44 M Randwick (NSW) 176 M40-44 00:32:55 6 68
103 KORS Adrian 41 M  (NSW) 255 M40-44 00:33:40 7 79
105 BARBER Toby 41 M Bondi Beach (NSW) 136 M40-44 00:33:51 8 80
131 NATHAN Mark 44 M  (VIC) 641 M40-44 00:35:00 9 97
154 RODDIS Damon 42 M  (VIC) 632 M40-44 00:36:03 10 109
162 BOU DIAB Fouad 40 M Picnic Point (NSW) 139 M40-44 00:36:32 11 114
170 SIVIKOFSKY Ariel 41 M  (NSW) 261 M40-44 00:36:56 12 120
171 AGOSTINI Marco 41 M  (NSW) 266 M40-44 00:36:59 13 121
187 COONEY Michael 41 M Glebe (NSW) 144 M40-44 00:37:40 14 129
202 GRIFFITHS Jon 41 M  (VIC) 638 M40-44 00:38:31 15 139
220 HAYWARD John 43 M  (NSW) 245 M40-44 00:40:05 16 149
229 LE COUTEUR Michael 43 M Camperdown (NSW) 159 M40-44 00:40:26 17 156
241 GOUMAND Sylvain 43 M Stanwell Park (NSW) 154 M40-44 00:41:03 18 167
267 EASINGWOOD Nick 41 M  (VIC) 628 M40-44 00:42:34 19 178
268 DONNELLY Richard 40 M Bondi (NSW) 147 M40-44 00:42:37 20 179
317 DORAHY Raymond 41 M Mcmahons Point (NSW) 148 M40-44 00:50:01 21 205
18 O'SULLIVAN Mark 48 M Maroubra (NSW) 173 M45-49 00:27:18 1 14
19 MCDONALD Keith 45 M Coogee (NSW) 164 M45-49 00:27:40 2 15
40 KEMPER Trevor 45 M Stanwell Park (NSW) 156 M45-49 00:30:00 3 30
42 HINCHCLIFFE Rod 45 M  (VIC) 674 M45-49 00:30:03 4 32
52 CREMER Glen 47 M  (VIC) 627 M45-49 00:30:48 5 38
63 CHRISTIE Michael 49 M  (NSW) 273 M45-49 00:31:57 6 48
98 MCKELVIE Michael 49 M Bronte (NSW) 167 M45-49 00:33:15 7 74
99 SALAMON Robert 45 M North Bondi (NSW) 175 M45-49 00:33:16 8 75
100 MCINTOSH Dane 49 M St.peters (NSW) 166 M45-49 00:33:30 9 76
106 HILL Graham 47 M Balmain (NSW) 155 M45-49 00:33:56 10 81
112 ANDERSON Peter 49 M North Sydney (NSW) 186 M45-49 00:34:22 11 85
186 SMITH Simon 46 M Potts Point (NSW) 177 M45-49 00:37:40 12 128
193 STEELE John 47 M  (NSW) 292 M45-49 00:38:01 13 134
194 CUNNINGHAM Max 45 M Woollahra (NSW) 146 M45-49 00:38:05 14 135
199 KHU Bradley 47 M Concord (NSW) 157 M45-49 00:38:18 15 137
210 PEACE Gary 46 M  (VIC) 634 M45-49 00:39:23 16 143
219 LONG Andrew 46 M Bondi (NSW) 161 M45-49 00:40:03 17 148
231 SWEET John 47 M Kew (NSW) 178 M45-49 00:40:39 18 158
233 MONTFORD Neil 46 M Willoughby (NSW) 170 M45-49 00:40:41 19 160
253 BOWERS Scott 45 M Sydney (NSW) 140 M45-49 00:41:38 20 173
260 DEVLIN David 48 M  (NSW) 277 M45-49 00:42:10 21 177
324 FARROUK Ali 45 M  (NSW) 285 M45-49 01:05:58 22 211
20 FORD Stephen 54 M Riverview (NSW) 210 M50-54 00:28:03 1 16
39 O'CONNOR Rod 50 M Mosman (NSW) 232 M50-54 00:29:40 2 29
43 ELLIS Graeme 51 M  (NSW) 299 M50-54 00:30:04 3 33
47 LAW Andrew 54 M  (VIC) 615 M50-54 00:30:25 4 35
55 BELL Graeme 54 M Randwick (NSW) 191 M50-54 00:31:17 5 40
56 ANDERSON Terry 52 M NORTH BONDI (NSW) 135 M50-54 00:31:21 6 41
61 PALFREY Martin 54 M  (VIC) 640 M50-54 00:31:40 7 46
70 LEJINS Ziggi 54 M  (NSW) 620 M50-54 00:32:09 8 54
85 STEVENS David 53 M Kenilworth (NSW) 242 M50-54 00:32:35 9 63
86 MCMAHON Trevor 54 M Willoughby (NSW) 226 M50-54 00:32:38 10 64
87 DAVIES Andy 50 M  (NSW) 268 M50-54 00:32:41 11 65
88 AUBIN Brian 51 M Lane Cove (NSW) 188 M50-54 00:32:49 12 66
93 COBLE Murray 52 M  (NSW) 659 M50-54 00:32:58 13 71
107 MURPHY Jerome 52 M Darlinghurst (NSW) 229 M50-54 00:33:59 14 82
113 DEAMER Craig 53 M Allambie Heights (NSW) 205 M50-54 00:34:24 15 86
122 SMITH David 53 M Newtown (NSW) 239 M50-54 00:34:45 16 91
150 GREY Matt 50 M Edgecliff (NSW) 213 M50-54 00:35:50 17 107
184 EGAN Mike 51 M  (NSW) 270 M50-54 00:37:38 18 127
198 MUIR Glenn 50 M Marrickville (NSW) 228 M50-54 00:38:15 19 136
200 GRUNDY Richard 52 M  (VIC) 661 M50-54 00:38:26 20 138
203 BEILBY Darren 53 M Chatswood (NSW) 190 M50-54 00:38:33 21 140
225 ALEXANDER Philip 53 M Willoughby (NSW) 185 M50-54 00:40:13 22 153
232 STEPHENS Mark 51 M  (NSW) 249 M50-54 00:40:40 23 159
237 TROTTER David 51 M  (NSW) 280 M50-54 00:40:49 24 163
238 MCELROY Brent 51 M  (NSW) 282 M50-54 00:40:50 25 164
243 CAMERON Philip 54 M Riverview (NSW) 195 M50-54 00:41:17 26 169
244 GRUNDY David 54 M  (NSW) 275 M50-54 00:41:19 27 170
254 DALGLEISH Mark 53 M  (VIC) 626 M50-54 00:41:39 28 174
276 ANTULOV Rob 51 M Waverley (NSW) 187 M50-54 00:43:20 29 185
279 DURANTE David 53 M Oyster Bay (NSW) 208 M50-54 00:43:27 30 186
280 MURRAY Richard 52 M Maroubra (NSW) 230 M50-54 00:43:31 31 187
291 OLSEN Tim 52 M  (NSW) 289 M50-54 00:44:03 32 192
295 RICHARDSON Bevan 52 M Annandale (NSW) 237 M50-54 00:44:30 33 193
302 SCHUR Michael 50 M Bondi Junction (NSW) 238 M50-54 00:46:16 34 197
303 VOIGT Anthony 54 M Annandale (NSW) 244 M50-54 00:46:21 35 198
307 HALLIS John 51 M Balmain (NSW) 215 M50-54 00:47:00 36 201
22 DE LORENZO Stephen 58 M Bondi (NSW) 204 M55-59 00:28:25 1 17
45 BOUSTRED Niell 56 M Turramurra (NSW) 192 M55-59 00:30:20 2 34
57 MCCRAE Peter 57 M South Maroota (NSW) 224 M55-59 00:31:22 3 42
69 MOORE Tony 58 M North Bridge (NSW) 227 M55-59 00:32:09 4 53
71 SMITH Warren 56 M Kotara (NSW) 240 M55-59 00:32:15 5 55
89 COBDEN Simon 55 M Epping (NSW) 199 M55-59 00:32:52 6 67
92 WYNN Peter 57 M  (VIC) 670 M55-59 00:32:56 7 70
101 LUXTON Ranald 55 M Hamilton (NSW) 222 M55-59 00:33:34 8 77
108 THOMPSON Patrick 58 M Mosman (NSW) 243 M55-59 00:34:06 9 83
109 HAWTHORNE Ross 55 M Thornleigh (NSW) 217 M55-59 00:34:08 10 84
118 MILLER Peter 58 M  (NSW) 258 M55-59 00:34:32 11 89
125 GENTIN Leonardo 56 M Dover (NSW) 211 M55-59 00:34:50 12 94
133 ANDERSON Peter 59 M Double Bay (NSW) 134 M55-59 00:35:05 13 98
159 DONALDSON Jim 59 M Westleigh (NSW) 206 M55-59 00:36:22 14 112
163 HARDCASTLE Paul 58 M Forestvlle (NSW) 216 M55-59 00:36:38 15 115
167 BURMAN Stephen 58 M Naremburn (NSW) 194 M55-59 00:36:49 16 118
169 KILIAN Thomas 58 M Turramurra (NSW) 220 M55-59 00:36:55 17 119
228 NIELSSEN Olav 55 M Sydney (NSW) 231 M55-59 00:40:25 18 155
234 LARKIN Brett 57 M  (NSW) 654 M55-59 00:40:45 19 161
240 COLCOTT Wayne 58 M Five Dock (NSW) 201 M55-59 00:41:01 20 166
297 HANNAN Hap 56 M  (NSW) 253 M55-59 00:45:05 21 195
50 BUNTON Barry 60 M Sydney (NSW) 48 M60-64 00:30:42 1 36
66 FREEMAN John 60 M  (VIC) 622 M60-64 00:32:05 2 50
97 FAIRBAIRN Stewart 61 M West Pennant Hills (NSW) 51 M60-64 00:33:14 3 73
134 HELSHAM David 63 M Mona Vale (NSW) 53 M60-64 00:35:05 4 99
153 HARLEY Robert 61 M  (VIC) 618 M60-64 00:36:03 5 108
156 BUCKLEY David 63 M Potts Point (NSW) 47 M60-64 00:36:16 6 111
161 BURNS Stephen 64 M Waverley (NSW) 49 M60-64 00:36:32 7 113
191 HOLT Phil 63 M Castlecrag (NSW) 55 M60-64 00:37:49 8 132
230 ESKELL Richard 60 M  (NSW) 257 M60-64 00:40:27 9 157
272 HALL Steve 63 M Leichhardt (NSW) 52 M60-64 00:43:03 10 182
281 DOWDELL Clive 63 M Bronte (NSW) 50 M60-64 00:43:36 11 188
286 RAPER Michael 63 M Balmain (NSW) 61 M60-64 00:43:48 12 190
319 WIDDUP John 61 M  (NSW) 295 M60-64 00:51:03 13 207
320 GAUJA Eric 64 M  (NSW) 279 M60-64 00:55:41 14 208
322 THORNTON David 64 M Gymea (NSW) 63 M60-64 00:57:00 15 210
215 MULLAVEY Barry 67 M  (VIC) 613 M65-69 00:39:50 1 145
274 MCBRIDE Tom 66 M Ultimo (NSW) 58 M65-69 00:43:16 2 183
313 WELSTEAD Murray 65 M  (NSW) 297 M65-69 00:48:48 3 203
155 KELSO John 85 M Balgowlah (NSW) 56 M75+ 00:36:09 1 110
258 BURNS Bruce 75 M  (NSW) 298 M75+ 00:42:03 2 175
325 MCINTYRE Norm 75 M Drummoyne (NSW) 59 M75+ 01:06:29 3 212